خانه / ورزش / لطف‌الله نسبی: باید کار سهمیه را در پرتغال یکسره کنیم

لطف‌الله نسبی: باید کار سهمیه را در پرتغال یکسره کنیم

جمیل لطف‌الله‌نسبی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی تنیس روی میز اظهار داشت: روز ۲۶ تا ۲۹ آذر مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز را برای رقابت‌های جهانی برگزار خواهیم کرد و هنگامی که ترکیب تیم مشخص شد تصمیم داریم از هشتم دی تا پیش از اعزام به پرتغال اردو‌های تیم ملی را برگزار کنیم.

وی ادامه داد: چنانچه در مسابقات انتخابی المپیک در کشور پرتغال نتوانیم کسب سهمیه کنیم در آن صورت مجبور خواهیم بود با حضور در مسابقات تایلند و قطر شانس خودمان را در آنجا برای به دست آوردن سهمیه المپیک آزمایش کنیم. البته امیدوارم کارمان به اما و اگر کشیده نشود در همین پرتغال کار سهمیه را یکسره کنیم.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در خصوص حضور هدایی در جایگاه نخست رنکینگ زیر ۲۱ سال تصریح کرد: امیر حسین هدایی بازیکن با تعصب و پرتلاشی است. هنگامی که از او چیزی بخواهیم سعی می‌کند با تمرینات پرفشار به آن برسد. با توجه به تلاش و پشتکاری که داشت خیلی خوب توانست در اردوهای تیم ملی مشکلات تکنیکی که داشت را برطرف کند.

لطف‌الله‌نسبی خاطرنشان کرد: در گذشته هدایی جاهایی که توپ را به زمین حریف ارسال می‌کرد خوب نبود اما با تمرینات زیاد دیگر چنین مشکلاتی را ندارد. قبلااز رفتن ازحالت دفاع به حمله مشکل داشت اما اکنون به محض اینکه فرصتی گیر او بیاید سعی می‌کند به حالت حمله‌ای برود و توپ را تبدیل به امتیاز کند. دستاورد هدایی بدون شک یک اتفاق تاریخی و باورنکردنی در رشته تنیس روی میز ایران است. قبلا چنین اتفاقی در این رشته نیفتاده بود. او توانست پله پله به هدفگذاری که برای خودش ترسیم کرده بود، برسد. امیدوارم همین روند درخشان را در رده سنی بزرگسالان ادامه دهد و روزی را شاهد باشیم که برای کشورمان در مسابقات برون مرزی صاحب مدال شود.

انتهای پیام/

لطف‌الله نسبی: باید کار سهمیه را در پرتغال یکسره کنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *