خانه / ورزش / آیا لوییس همیلتون با موتور والنتینو روسی تصادف کرده؟

آیا لوییس همیلتون با موتور والنتینو روسی تصادف کرده؟

به گزارش “ورزش سه”، لوییس همیلتون به گزارش‌های منتشر شده راجع به تصادفش با موتور MotoGP والنتینو روسی واکنش نشان داد. همیلتون و روسی در رویدادی که از مدت‌ها پیش برنامه‌ریزی شده قرار بود در روز دوشنبه‌ی گذشته ماشین فرمول یک و موتور MotoGP خود را با یکدیگر عوض کرده و به مسابقه بپردازند. امروز گزارش‌هایی مبنی بر تصادف همیلتون با موتور روسی در حین برگزاری این رویداد منتشر شد.

 

 

قرار بود همیلتون با موتور top-class  یاماهای روسی و در عوض روسی با ماشین مرسدس فرمول یک W80 مدل ۲۰۱۷ همیلتون رانندگی کند.

 

این اولین تجربه‌ی همیلتون در راندن یک موتور MotoGP، پس از چند دور سواری با یاماها R1M در انتهای سال ۲۰۱۸ بود، اما روسی در سال ۲۰۱۰ نیز راندن ماشین‌های فرمول یک را تجربه کرده بود.

 

 

این رویداد تبلیغاتی که توسط  کمپانی نوشیدنی انرژی‌زای MONSTER ترتیب داده شده بود، طبق برنامه‌ی از پیش اعلام شده، پشت درهای بسته برگزار شد، اما هیچ گزارش رسمی یا فیلم و عکسی از این رویداد از طرف یاماها یا مرسدس منتشر نشد که مشخص کند این دو قهرمان با موتور و ماشین دیگری چطور نتیجه گرفته‌اند.

 

در این میان امروز صبح گزارشی در La Repubblica  ایتالیا منتشر شد که در آن گفته شده بود دلیل این سکوت معنادار تصادف لوییس همیلتون، قهرمان شش باره‌ی فرمول یک، در طول رانندگی با موتور والنتینو روسی است.

 

این گزارش جزییاتی راجع به اینکه این تصادف در کجای پیست اتفاق افتاده، چقدر جدی بوده و یا اینکه چه صدماتی به موتور یا همیلتون وارد شده منتشر نکرده.

 

اما همیلتون به سرعت در اینستاگرام خود به این ادعا پاسخ داد و شایعه‌ی تصادف خود را رد کرد.

 

 

او در اینستاگرام خود نوشت: “صبح به خیر دنیا! امیدوارم همه عالی باشند. ببخشید که هنوز خبری از کاری که من و والنتینو انجام دادیم نیست، اما می‌تونم بگم که حسابی محشر بود. ما هر دو عالی بودیم، هیچ مشکلی پیش نیامد و بهترین روز رو داشتیم!”

 

در ساعات پایانی امروز نیز فیلمی یک دقیقه‌ای از روسی و همیلتون در حال راندن ماشین فرمول یک و موتور MotoGP منتشر شد تا مهر بطلانی بر این شایعات زده باشد. فیلم سواری هیجان‌انگیز همیلتون و روسی را در اینجا ببینید.

 

آیا لوییس همیلتون با موتور والنتینو روسی تصادف کرده؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *