خانه / ورزش / رسولی: هدف ما فراهم کردن بهترین امکانات برای تیراندازان المپیکی است

رسولی: هدف ما فراهم کردن بهترین امکانات برای تیراندازان المپیکی است

ناصر رسولی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص آغاز اردوی استعدادیابی تیم ملی تیراندازی اظهار داشت: از روز گذشته (چهارشنبه) اردوی استعدادیابی را در استان با حضور ۵۶ تیرانداز در دو بخش تپانچه و تفنگ آغاز کردیم و تا هفته آینده هم این برنامه ادامه خواهد داشت. تمام سعی و تلاش این است که بتوانیم با برگزاری چنین فستیوال‌هایی تیراندازان بااستعداد را شناسایی و آنها را به بدنه تیم ملی تزریق کنیم.

وی ادامه داد: اردوی تیم ملی در بخش تپانچه از شنبه هفته آینده طبق برنامه از پیش تعیین شده آغاز خواهد شد و در بخش تفنگ هم به زودی اردوها را پیگیری خواهیم کرد. هدف ما این است تا بتوانیم از لحاظ امکاناتی بهترین شرایط را برای تیراندازان تا پیش از المپیک فراهم کنیم.

مدیر تیم‌های ملی تیراندازی تصریح کرد: جام‌جهانی هندوستان اواخر اسفند برگزار می‌شود که نتیجه آن تاثیر زیادی در رنکینگ جهانی خواهد داشت و امیدوارم در این مسابقات اتفاقات خوبی برای تیراندازان ما رخ دهد تا از طریق رنکینگ به تعداد سهمیه‌هایمان در المپیک افزوده شود.

رسولی در پایان خاطرنشان کرد: چنانچه کادرفنی تیم‌های ملی تیراندازی و تپانچه از ما درخواست اردوی برون مرزی داشته باشند آن را در هیئت رئیسه فدراسیون تیراندازی بررسی خواهیم کرد و در صورت موافقت بدون هیچ مشکلی این کار را برای آنها انجام خواهیم داد. تمام هدف ما خوش درخشیدن در المپیک است.

انتهای پیام/

رسولی: هدف ما فراهم کردن بهترین امکانات برای تیراندازان المپیکی است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *