خانه / ورزش / بروژ 1-3 رئال: پیروزی به امید راحت ترین قرعه!

بروژ 1-3 رئال: پیروزی به امید راحت ترین قرعه!

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان زین الدین زیدان که از پیش صعودشان به مرحله بعد لیگ قهرمانان را قطعی کرده بودند، در دیدار امشب مقابل بروژ هم به پیروزی رسیدند.

رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۸، روی ضربه کرنر لوکا مودریچ، چیزی نمانده بود که میلیتائو گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد نوبت تیم میزبان بود که اولین موقعیت جدی اش در این دیدار را ایجاد کند اما واکنش خوب آرئولا، مانع از گلزنی تائو شد و توپ برگشتی را هم بالانتا به بیرون زد.

 

 

 

حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۱۵، رئال صاحب یک موقعیت خوب شد اما یوویچ نتوانست از فرصتی که وینیسیوس برایش ایجاد کرده بود، استفاده کند و مینیوله با یک واکنش خوب، مانه از گلزنی او شد.

در ادامه بازی متعادل تر شد و هرچند رئالی ها بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نمی شد تا اینکه در دقیقهه ۳۴، ایسکو روی یک حرکت خوب صاحب موقعیت شد اما ضربه نهایی او از کنار دروازه بروژ به بیرون رفت.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این رئالی ها بودند که تیم برتر میدان بودند اما در نهایت در این نیمه توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تیم با تساوی ۰-۰ به رختکن رفتند.

 

نیمه دوم را تیم میزبان بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴۶، روی ارسال خوب واناکن، این ولیتینک بود که می توانست با یک ضربه والی، گل اول بازی را به ثمر برساند اما حضور به موقع اودریوسولا، مانع از باز شدن دروازه رئال شد.

پس از آن نوبت رئالی ها بود که ابتکار عمل را در دست بگیرند و سرانجام در دقیقه ۵۳ به گل اول رسیدند. روی حرکت خوب اودریوسولا از سمت راست و ارسال او بود که توپ درون محوطه جریمه به رودریگو رسید و او هم با یک شوت سر ضرب، کار را تمام کرد.

 

 

اما این برتری تنها دو دقیقه پایدار بود و بروژ بلافاصله به گل تساوی رسید.  روی حرکت خوب دنیس و پاس او بود که واناکن صاحب موقعیت شد و شوت دیدنی او، دور از دستان آرئولا وارد دروازه رئال شد.

بعد از این گل بار دیگر رئالی ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه ۶۴ به گل دوم رسیدند. روی یک ارسال از سمت چپ  بود که توپ در یک رفت و برگشت و تعلل مدافعان بروژ مقابل پای وینیسیوس جونیور قرار گرفت و او هم با یک شوت محکم، حساب کار را ۲-۱ کرد.

 

 

 

در ادامه این تیم میزبان بود که توپ و میدان را در اختیار گرفت حتی این فرصت را داشت تا به گل تساوی برسند اما نتوانستند از موقعیت های شان استفاده کنند.

در حالی که به نظر می رسید بازی با همان نتیجه ۲-۱ به پایان خواهد رسید، این رئال بود که در وقت های تلف شده به گل سوم دست پیدا کرد. روی پاس کاسمیرو بود که مودریچ پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک شوت دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا رئال با نتیجه ۳-۱ به پیروزی برسد.

بروژ ۱-۳ رئال: پیروزی به امید راحت ترین قرعه!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *