خانه / ورزش / ستاری: شکست سپاهان می‌تواند همان برد روحیه‌بخش پیکان باشد

ستاری: شکست سپاهان می‌تواند همان برد روحیه‌بخش پیکان باشد

محمد ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد تساوی لحظه آخری تیم فوتبال پیکان مقابل استقلال اظهار داشت: بازی مقابل تیمی مثل استقلال تحت هر شرایطی استرس دارد. از طرفی اتفاقاتی که قبل از بازی افتاد نه تنها روی استقلال بلکه روی تیم ما هم تاثیر گذاشت. اتفاقات داخل ورزشگاه و شعار‌هایی که می‌دادند روی هر دو تیم تاثیر گذاشته بود. همه تحت تاثیر جو قرار گرفته بودیم. از طرفی نتوانستیم از موقعیت‌های به دست آمده و بحران تیم استقلال استفاده کنیم.

وی ادامه داد: اگر موقعیت‌هایی که ما داشتیم، برای استقلال به وجود می‌آمد، قطعا ۴، ۳ گل به ما می‌زدند. البته حسینی هم خیلی توپ گرفت. ما هم در بدترین زمان گل خوردیم. مدافع ما به دلیل مصدومیت بیرون رفته بود و بازیکن باهوش استقلال دقیقا از همان جای خالی استفاده کرد و به ما گل زد. در نیمه دوم هم باز این تیم ما بود که بر بازی سوار شد، اما حریف روی یک کرنر به گل رسید.

بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: با این حال در بازی با استقلال در آن جو وحشتناک توانستیم بعد از این که از حریف عقب افتادیم به گل برسیم و بازی را مساوی کنیم. این از قدرت تیم ما است. بدشانس هم بودیم که پنالتی و ریباندش هم گل نشد. درست است که استقلال سرمربی نداشت و به حاشیه رفته بود، ولی بی‌انصافی است که توانایی تیم ما زیر سوال برود. استقلال هفته‌ها پیروز شده بود و قطعا فارغ از حاشیه تیم خوبی بود.

ستاری با اشاره به ناکامی‌های تیم پیکان در نتیجه‌گیری تصریح کرد: ما روی اتفاقات بد فوتبالی گل می‌خوریم. از طرفی بار‌ها از قضاوت داوران صدمه دیدیم. شاید یک داور آماتور هم در بازی با سپاهان، گل حریف را مردود اعلام می‌کرد. تیم ما یازدهم جدول است. وقتی یکی، دو برد پشت سر هم می‌گیرید به خودباوری می‌رسید. اگر استقلال را شکست می‌دادیم با انگیزه بیشتر به مصاف سپاهان می‌رفتیم. آمار بازی‌های ما نشان می‌دهد تیم خوبی داریم. وقتی حسینی بهترین بازیکن زمین می‌شود یعنی ما خیلی حمله کردیم و حسینی خیلی توپ گرفته است که بهترین بازیکن زمین انتخاب می‌شود.

وی ادامه داد: خداراشکر خوب بازی می‌کنیم و آمار گل‌های زده نشان می‌دهد تیم هجومی داریم که با توانایی کادرفنی به خوبی حریفان را آنالیز می‌کند. امیدوارم به خودباوری لازم برسیم. البته برای رسیدن به این مهم به یک برد روحیه بخش نیاز داریم.‌ ای کاش این برد در بازی با استقلال به دست می‌آمد ولی هنوز هم دیر نیست و سپاهان هم تیم دوم جدول است. امیدوارم در بازی با سپاهان به این برد روحیه بخش دست پیدا کنیم.

بازیکن تیم فوتبال پیکان در پایان خاطرنشان کرد: بازی با سپاهان سنگین است، چون تیم خوب و شادابی هستند و دو تیم کامل دارند. آنها چند هفته‌ای است که نتیجه نگرفته‌اند و طبیعتا دنبال آن هستند تا در بازی با پیکان امتیازات از دستت رفته را جبران کنند. در جام حذفی مقابل این تیم به میدان رفتیم و با یک گل آفساید، شکست خوردیم. خودشان هم می‌دانند اگر کار به وقت اضافه می‌کشید، همه چیبز تغییر می‌کرد. از این رو همه تمرکز خود را برای بازی با سپاهان گذاشتیم و با انگیزه برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم.

انتهای پیام/

ستاری: شکست سپاهان می‌تواند همان برد روحیه‌بخش پیکان باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *