خانه / ورزش / فوتبال خارجی / اسامی بازیکنان لیورپول برای حضور در جام باشگاه‌های جهان اعلام شد؛ حضورِ واینالدوم و غیبت لوورن

اسامی بازیکنان لیورپول برای حضور در جام باشگاه‌های جهان اعلام شد؛ حضورِ واینالدوم و غیبت لوورن

اسامی بازیکنان لیورپول برای حضور در جام باشگاه‌های جهان اعلام شد؛ حضورِ واینالدوم و غیبت لوورن

لیورپول- جام باشگاه های جهان- لیگ برتر انگلیس- انگلیس- Liverpool

طرفداری– باشگاه لیورپول از لیست تیمِ خود برای حضور در جام باشگاه‌های جهان در قطر رونمایی کرد که در بین بازیکنان جوانی چون رایان بروستر، کرتیس جونز، هاروی الیوت و نکو ویلیامز، تنها نام ویلیامز و جونز به چشم می‌خورد. دیدار لیورپول- مونتری، اولین مسابقه شاگردان کلوپ در جام باشگاه‌های جهان خواهد بود. مسابقه‌ای که ۲۴ ساعت بعد پس از دیدار برابر استون ویلا در جام اتحادیه انجام خواهد گرفت.

به گزارش BBC، مصدومیت جورجینیو واینالدوم در دیدار مقابل واتفورد نیز باعثن شده تا او در لیست لیورپول حضور نداشته باشد با این حال، دژان لوورن غایب بزرگ اسامی اعلام شده است. صدرنشین لیگ برتر به دنبال این است تا در این دو مسابقه از دو ترکیب متفاوت استفاده کند چرا که به گفته باشگاه لیورپول “بدون برنامه ریزی برای حضور در این دو رقابت، بازیکنان با فشار زیادی مواجه خواهند شد”

به نظر می‌رسد که سرمربی تیمِ زیر ۲۳ ساله‌ها یعنی نیل کریچلی در بازی مقابل استون ویلا هدایت لیورپول را بر عهده بگیرد. به دلیل فشردگی بازی‌ها، تمایل یورگن کلوپ به سیستم چرخشی خود را نشان خواهد داد. او پس از بازی مقابل واتفورد نیز در این باره گفته بود:

با مصدومیت واینالدوم و لوورن در چند روز گذشته، یادم نمی‌آید سه روز قبل از آن نیز چه کسی مصدوم شد؛ اما یادم است که همچین موردی نیز بود. حالا ترکیب ما با این وضع بزرگ‌تر نمی‌شود. مشکل اصلی ما از دست دادن بازیکنان کلیدی است. با تعداد بازیکنان ترکیب مشکلی نداریم اما مصدومیت آن‌ها، چیزی را آسان نمی‌کند.  

حالا لیورپول در ۷ رقابت بازی می‌کند و می‌تواند در ۳۰۰ روز، ۶۷ بازی انجام دهد. با کمی محاسبه می‌توان دریافت که آن‌ها قابلیت این را دارند که به طور میانگین، هر ۴.۵ روز یک بار به میدان بروند.

لیست لیورپول برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان به شرح زیر است:

آلیسون، فن دایک، واینالدوم، میلنر، کیتا، فیرمینو، مانه، صلاح، گومز، آدرین، هندرسون، چمبرلین، لالانا، لونرگان، شکیری، رابرتسون، اوریگی، جونز، آرنولد و ویلیامز 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *