واکنش بهاره رهنما به خبر مادر شدنش

واکنش بهاره رهنما به خبر مادر شدنش

در این مطلب درباره بچه بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی می خوانید. بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون در تاریخ ۴ شهریور ماه سال ۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما حواشی زیادی داشت. از ماشین عروس بی ام و شاسی بلند گرفته تا کارت عروسی که شعری از سیمین بهبهانی روی آن نوشته شده بود و البته عکس های عجیب و غریب زمین نشستن عروس!

560386 916 - واکنش بهاره رهنما به خبر مادر شدنش
بهاره رهنما و همسر جدیدش

امیر خسرو عباسی مالک برند آرایشی بهداشتی هاینس و ژاکسی است در جایی از او درباره ی بارداری و بچه دوم سوال پرسیدند ؛ بهاره رهنما اینگونه پاسخ داد: «همسرم و من هر کدام یک بچه داریم ؛ اما همیشه مادر شدن برای من جذاب بوده ، فعلا سپردیم دست خدا تا ببینیم چی پیش میاد.» چندی قبل بازی بهاره رهنما در نقش زنی باردار باعث حواشی زیادی برای خانم بازیگر شد!

بهاره رهنما یکی از بازیگران زن ایرانی است که در ۱۰ آذر سال ۱۳۵۲ در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شده است. بهاره رهنما لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی؛ نویسنده، بازیگر و کارگردان سینما است. این دو دختری به نام پریا دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی بانو را دارد.

او برای اولین بار با یک فیلم اکشن «افعی» به سینما‌ آمد. سپس با همسرش سابقش؛ پیمان قاسم خانی در فیلم عاشقانه بازی کرد. بهاره رهنما در سال ۱۳۸۰ بازی در یک فیلم کمدی «نان و عشق و موتور هزار» را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت. اما شاید بازی در فیلم گاوخونی ساخته بهروز افخمی یکی از بهترین فرصتها برای نمایش توانایی هایش باشد.

photo %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8 %DB%B0%DB%B3 %DB%B1%DB%B5 %DB%B1%DB%B0 %DB%B1%DB%B0 %DB%B4%DB%B5 - واکنش بهاره رهنما به خبر مادر شدنش
بچه بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

 

منبع: koolakmag.ir

بهاره رهنما

واکنش بهاره رهنما به خبر مادر شدنش

کلیدواژه : بهاره رهنما
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید