خانه / خواندنی ها / درآمد چند میلیونی فروش آدم برفی در چین! +عکس

درآمد چند میلیونی فروش آدم برفی در چین! +عکس

چینی ها علاقه خاصی دارند تا از هر راه ممکن کسب درآمد کنند از این رو حتی برف و آدم برفی را هم به سوژه ای برای پول در آوردن تبدیل کرده اند. این کسب و کار جدید کمی هم عجیب است زیرا آدم برفی برای خودروها ساخته می شود.این کار درآمد یکروزه یک و نیم میلیون تومانی را برای آن ها به همراه داشته است!

به گزارش فانیگما ، دو مرد چینی به تازگی با استفاده از برف هایی که خداوند رایگان برای آن ها فرستاده است درآمدزایی جدیدی را راه انداخته اند. این دو مرد در تاریخ ۱۰ فوریه که برف زیادی در منطقه “سیچوآن” بارید تصمیم گرفتند این کار یک روزه خود را راه بیاندازند.
چینی ها علاقه خاصی دارند تا از هر راه ممکن کسب درآمد کنند از این رو حتی برف و آدم برفی را هم به سوژه ای برای پول در آوردن تبدیل کرده اند. این کسب و کار جدید کمی هم عجیب است زیرا آدم برفی برای خودروها ساخته می شود.
دو مرد چینی به تازگی با استفاده از برف هایی که خداوند رایگان برای آن ها فرستاده است درآمدزایی جدیدی را راه انداخته اند.  این دو مرد در تاریخ ۱۰ فوریه که برف زیادی در منطقه “سیچوآن” بارید تصمیم گرفتند این کار یک روزه خود را راه بیاندازند.
آن ها آدم برفی هایی کاملا معمولا ساخته و آن ها را در اختیار راننده ها قرار داند تا روی سقف خودرو آدم برفی داشته باشند. شاید به نظر کاری بیهوده باشد اما هستند افرادی که از این آدم برفی ها خریدند و تقریبا برف تمام خیابان تبدیل به ۱۰۰ آدم برفی شد.
با استناد به گزارش های این کار عجیب آن ها هر آدم برفی را حدود ۵ دلار فروخته اند که با احتساب ۱۰۰ آدم برفی حدود ۵۰۰ دلار گیر آن آمده است. این مبلغ با احتساب دلاری ۳۰۰۰ تومان درآمد یکروزه یک و نیم میلیون تومانی را برای آن ها به همراه داشته است.
 درآمد چندمیلیونی فروش آدم برفی در چین
باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *