خانه / ورزش / فوتبال خارجی / حمله تند لی یونگ هونگ به الیوت: نجات میلان؟ دروغ محض است؛ گازیدیس، می‌دانی حقوقت از پول من تامین می‌شود؟!

حمله تند لی یونگ هونگ به الیوت: نجات میلان؟ دروغ محض است؛ گازیدیس، می‌دانی حقوقت از پول من تامین می‌شود؟!

حمله تند لی یونگ هونگ به الیوت: نجات میلان؟ دروغ محض است؛ گازیدیس، می‌دانی حقوقت از پول من تامین می‌شود؟!

میلان-سری آ-ایتالیا-Ac Milan

طرفداری– لی یونگ هونگ، یکی از عجیب‌ترین مالکان تاریخ میلان به حساب می آید. این تاجر چینی که نه در چین و نه در اروپا شناخته شده نبود، در معامله‌ای به رقم 850 میلیون یورو، میلان را از برلوسکونی خریداری کرد اما بخش بزرگی از این مبلغ از موسسه الیوت قرض گرفته شده بود و وقتی موعد پرداخت بدهی سر رسید، لی یونگ هونگ نتوانست به قولش عمل کند و رسما موسسه الیوت، مالک باشگاه میلان شد.

حال لی یونگ هونگ که اخیرا اکانتی جنجالی در توییتر ساخته و به وسیله آن، به انتقاد از عملکرد الیوت و ایوان گازیدیس می پردازد، دوباره به عملکرد مدیران آمریکایی تاخته است. او در حساب خود نوشته:

همانطور که دیوید [هان لی] هم گفت، پول ما در باشگاه توسط الیوت بلوکه شده بود. نمی توانستیم از این پول استفاده کنیم. ادعای گازیدیس که می گوید میلان را از ورشکستگی نجات داده‌اند، دروغ محض است. ما کلی پول برای سرمایه گذاری در میلان داشتیم و حاضر بودیم این مبلغ را به حساب باشگاه تزریق کنیم. گازیدیس، آیا می دانی حقوق تو، از پول های من تامین می شود؟!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *