پ

میشل اوباما هم بازیگر می‌شود

 http://funigma.com/wp-content/uploads/2014/03/1391120700006133.jpg
میشل اوباما، بانوی اول کاخ سفید ظاهرا می‌خواهد مشاغل دیگری را هم تجربه کند. او که سال‌ها نقش همسر رئیس جمهور آمریکا را داشته حالا می‌خواهد نقشی در یک سریال پر طرفدار داشته باشد.
به گزارش فانیگما : به نقل از تسنیم،میشل اوباما که علاقه زیادی به سینما و تلویزیون دارد می‌خواهد در قسمت آخر فصل سریال «پارک‌ها و اماکن تفریحی» محصول شبکه NBC حضور داشته باشد.ظاهرا بخش‌های مربوط به او در سریال «پارک‌ها و اماکن تفریحی» اواخر ماه گذشته میلادی در میامی فیلمبرداری شده است و فقط باید منتظر پخش آن از تلویزیون بمانیم. البته این نخستین بار نیست که پای یکی از بلند پایه‌ترین مقامات سیاسی آمریکا در سریال‌های سیت کام باز شده است. پیش از همسر رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور، جو بایدن، رقیب رئیس جمهور و سناتور آریزونا، جان مک کین و سناتور کالیفرنیا، باربارا باکسر هم تجربه حضور در مقابل دوربین سریال‌های تلویزیونی را داشته‌اند.

میشل و باراک اوباما از زمان رسیدنشان به کاخ سفید نشان داده‌اند که علاقه زیادی به سینما و تلویزیون دارند. حضور باراک اوباما در کمپانی دریم وورکس، برگزاری با شکوه‌تر مهمانی‌های هالیوود در کاخ سفید، اکران‌های فیلم‌های مهم سال در کاخ سفید، حضور رئیس جمهور آمریکا در کلیپی به مناسبت ساخت فیلم لینکلن، برگزاری فستیوال فیلم دانش آموزی کاخ سفید و از همه مهم‌تر حضور ویدیو کنفرانسی میشل اوباما در مراسم اسکار و اهدای جایزه بهترین فیلم به «آرگو» همه نشان از علاقه‌مندی این زوج سیاست مدار به سینما و تلویزیون است.

البته آن‌ها بخش عظیمی از موفقیت‌هایشان در دو انتخابات اخیر را هم مدیون هالیوود و حمایت آن‌ها هستند. از فصل اول سریال 24 و حضور رئیس جمهور سیاه پوست آن بگیرید تا مستند‌های انتخاباتی و حمایت‌های مادی و معنوی و صریح چهره‌های سر‌شناس هالیوود از اوباما همگی یک رابطه دو طرفه را میان رئیس جمهور فعلی آمریکا و دوستانش در هالیوود شکل داده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید