خانه / ورزش / رمضانی: کادر و بازیکنان استقلال همقسم شده‌اند تا به قهرمانی لیگ برسیم

رمضانی: کادر و بازیکنان استقلال همقسم شده‌اند تا به قهرمانی لیگ برسیم

رمضانی: کادر و بازیکنان استقلال همقسم شده‌اند تا به قهرمانی لیگ برسیم

رمضانی: کادر و بازیکنان استقلال همقسم شده‌اند تا به قهرمانی لیگ برسیم

به گزارش فانیگما ، به نقل از فوتبالی- سعید رمضانی به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال مشغول به فعالیت شد و در پاسخ به برخی انتقادها تأکید کرد که عملکرد انسان‌ها باید ملاک قضاوت باشد.

به گزارش فوتبالی، مراسم معارفه سعید رمضانی که به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال انتخاب شده است، امروز (سه‌شنبه) برگزار شد. رمضانی سابقه بازی در تیم‌های استقلال اهواز، کشاورز، ذوب‌آهن، سپاهان و فولاد را دارد و در برخی از این تیم‌ها بازوبند کاپیتانی را هم به بازو بسته است.

سعید رمضانی درباره انتخابش به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال به سایت رسمی این باشگاه گفت: آقای مجیدی به من لطف داشتند و  با من در این باره صحبت کردند و قرار شد که جزو گزینه‌های سرپرستی تیم استقلال باشم. این موضوع در هیئت مدیره مطرح شد و در نهایت پس از جلسه‌ای که با آقای خلیل‌زاده داشتم، تصمیم بر این شد تا به عنوان سرباز کوچک خانواده استقلال، در کنار این تیم باشم.

وی در پاسخ به این سؤال که شرایط تیم استقلال را در اولین جلسه حضورش در این تیم چطور دید، اظهار داشت: جو خوبی در تیم حاکم است. شرایط بازیکنان خوب است و همه بازیکنان همدل و هم‌قسم شده‌اند تا بتوانیم استقلال را به حقش، یعنی قهرمانی در لیگ برسانیم.

سرپرست تیم استقلال درباره برخی اظهار نظرها در مورد انتخابش در این سمت هم گفت: در درجه اول از همه پیشکسوتان عزیز باشگاه استقلال رخصت می‌‌گیرم. به هرحال عزیزانی درباره حضور من صحبت کرده‌اند که من به آن‌ها حق می‌دهم اما این را هم باید بگویم که شرایط به شکلی است که همه باید به تیم کمک کنیم و عملکرد انسان‌ها باید ملاک قضاوت باشد.

رمضانی در پاسخ به سؤالی درباره کادرفنی جدید استقلال اظهار داشت: این کادر جوان استقلال، از انگیزه زیادی برخوردار است و با حمایت هواداران می‌تواند به موفقیت برسد. مطمئناً حمایت هواداران منجر به ایجاد شرایط خوبی در لیگ و آسیا می‌شود و باید تا جای ممکن از حواشی دوری کنیم. کادرفنی جدید استقلال می‌تواند توانایی‌های خود را نشان دهد.

رمضانی در پاسخ به این سؤال که آیا قبول دارد وابستگی خانوادگی‌اش با مرحوم ناصر حجازی، وظیفه او را سنگین‌تر می‌کند، خاطرنشان کرد: من همیشه گفته‌ام که بزرگترین افتخارم زندگی در کنار ناصرخان بوده است. این موضوع برای من خیلی ارزشمند است. کسانی که مرا می‌شناسند، روش و مرام من را می‌دانند. من از همه عزیزان می‌خواهم که اگر قصور یا کم کاری از من دیدند به پای من بنویسند و اگر عملکرد خوبی هم از من دیدند، به پای درس‌هایی بگذارند که از ناصرخان یاد گرفته‌ام و این درس‌ها را پس داده‌ام.

سرپرست جدید تیم استقلال در پایان صحبت‌هایش گفت: از همه عزیزانی که در ۲۴ ساعت گذشته به من لطف داشتند، تشکر می‌کنم. متأسفانه به دلیل کارهای مربوط به استقلال نتوانستم به همه تماس‌ها پاسخ دهم که از این بابت پوزش می‌خواهم و امیدوارم بتوانم مثل یک سرباز کوچک برای خانواده بزرگ استقلال مثمر ثمر باشم.

۷۴۱۳

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *