خانه / ورزش / حمیداوی: عزت و شرف ایران، از چند باشگاه فوتبال اهمیت بیشتری دارد

حمیداوی: عزت و شرف ایران، از چند باشگاه فوتبال اهمیت بیشتری دارد

ماک باشگاه شهرخودرو گفت: کشور امنی داریم و عزت و شرف ایران از هر چیزی اهمیت بیشتری دارد.

حمیداوی: عزت و شرف ایران از چند باشگاه فوتبال اهمیت بیشتری داردبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو خراسان درخصوص موضوع سلب امتیاز میزبانی تیم‌های ایرانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: من نامه‌ای که درباره این موضوع باشد را ندیدم، اما واقعیت امر این است که کشور امنی داریم و عزت و شرف ایران از هر چیزی اهمیت بیشتری دارد. ما نیز همچون ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا را ترک خواهیم کرد.

حمیداوی در مورد به تعویق افتادن بازی شهرخودرو مقابل الرفاع بحرین در تاریخ یکم بهمن ماه بیان کرد:‌  این بازی تنها در ایران و در مشهدالرضا باید برگزار شود. عزت ایران خیلی اهمیت بیشتری از چند باشگاه فوتبال دارد و همانطور که سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرده است، نه تنها در کشور امنی هستیم، بلکه امنیت کشور‌های  عربی حاشیه خلیج فارس نیز به خاطر ایران تامین شده است.

بیشتر بخوانید: نبی: تصمیم‌ کنفدراسیون فوتبال آسیا خلاف مقررات است/ باید در cas طرح شکایت کرد

او افزود: هر ۴ باشگاه در جلسه وزارت ورزش و جوانان به صورت متحد به این جمع‌بندی می‌رسند که با شرکت نکردن در لیگ قهرمانان، کیفیت این بازی‌ها پایین بیاید. حتی اگر ۲ سال محروم بشویم و همه تیم‌های مان نتوانند شرکت کنند باز هم عزت کشور ایران اهمیت بیشتری دارد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *