خانه / ورزش / کفاشیان: فدراسیون کمک بخواهد، در خدمت هستم

کفاشیان: فدراسیون کمک بخواهد، در خدمت هستم

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: دوستانی داریم و باید لابی هایی انجام دهیم و اگر کمکی لازم باشد در خدمت فوتبال هستم.

کفاشیان: فدراسیون کمک بخواهد، در خدمت هستمبه گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، علی کفاشیان، رئیس سابق فدراسیون فوتبال درباره تصمیم جدید AFC برای فوتبال ایران بیان کرد: من ۲ ساعت پیش متوجه شدم و بسیار متعجب شدم. این تصمیمات روال قانونی دارد و باید در کمیته مسابقات و هیئت رئیسه بررسی شود و سپس اجرایی شود.

او افزود: تا دیروز به کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال اعلام کرده بودند تا ویزا داوران را بگیرید، اما امروز اعلام کردند تا آن را کنسل کنید.

کفاشیان ادامه داد: نباید زیر بار زیر این موضوع برویم و مشکلی در ایران نیست و باید مقابل این تصمیم ایستادگی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: باید منطقی باشیم و استدلال آن‌ها را گوش کنیم که به ضرر فوتبال کشورمان نباشد. از عقبه این موضوع اطلاعی ندارم و باید درست تصمیم گیری کنیم.

رئیس سابق فدراسیون اظهار کرد: الکویت بیان کرده به ایران نمی ِآید. او حتما یک سری استدلال دارد که می‌گوید به ایران نمی‌آید. مهدی تاج و مسئولان باید از حق ایران دفاع کنند و به نظرم مشکل خاصی وجود ندارد.

او گفت: دوستانی داریم و باید لابی هایی انجام دهیم. اگر کمکی لازم باشد در خدمت فوتبال هستم.

کفاشیان گفت: مهدی تاج به تنهایی نمی‌تواند کاری کند و رئیس مسابقات قطری است و با ما دوست است، اما به نظرم به سود آن‌ها رای می‌دهد. برخی‌ها دنبال مسائل خودشان هستند و اینفانتینو تحت فشار رسانه‌ها و سیاست تصمیماتی می‌گیرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *