خانه / خانه / تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 29 دی 98

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 29 دی 98

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۹ دی ۹۸

 

تعطیلی مدارس شنبه 28 دی 98

 

در شبکه های اجتماعی شایعه شده است باتوجه به برودت هوا و تداوم بارش ها در تهران و شهرستان ها مدارس یکشنبه ۲۹ دی تعطیل می باشد./هنوز صحت و سقم این خبر تائید نشده است.

  • در صورتی که آموزش و پرورش هر شهری را تعطیل اعلام نماید در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

 

چه مدارسی در روز شنبه ۲۸ دی تعطیل هستند ؟  ( کلیک کنید )

تعطیلی مدارس استان آذربایجان‌شرقی

محمد صبوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تبریز اظهار داشت: به علت بارش برف و برودت هوا، یکشنبه ۲۹ دی‌ماه ۹۸ مدارس تعدادی از شهرهای و بخش‌های آذربایجان‌شرقی برای دومین روز  تعطیل است.

در مناطق ملکان و  بستان آباد

همه مدارس شهری و روستایی در تمام دوره‌های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در منطقه ورزقان
همه مدارس شهری و روستایی در تمام دوره‌های تحصیلی شیفت صبح  و بعد از ظهر تعطیل خواهند بود.

در مناطق بناب و بخش تیکمه‌داش

همه مدارس شهری و روستایی در تمام دوره‌های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در بخش‌های خواجه و گوگان و منطقه آذرشهر

همه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.


تعطیلی مدارس آذربایجان غربی

آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد: به دلیل بارش برف و برودت هوا مدارس ۱۲ شهرستان استان تعطیل شد.

روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد: با توجه به برودت هوا و بارش شدید برف فردا یکشنبه ۲۹ دی ماه مدارس ابتدایی نواحی یک و دو ارومیه، سردشت مدارس ابتدایی شهری و ابتدایی و دوره اول متوسطه روستایی در نوبت صبح، انزل، نازلو، صومای برادوست، سیلوانا، میاندوآب، مرحمتآباد-خوی، مهاباد، پیرانشهر، اشنویه و نقده تمامی مدارس در نوبت صبح تعطیل است.

این اطلاعیه می‌افزاید، همچنین چایپاره ابتدایی و دوره اول متوسطه در نوبت صبح، تکاب تمامی مدارس روستایی تعطیل و شروع مدارس ابتدایی شهری با یک ساعت تأخیر خواهد بود.

همچنین این اطلاعیه می‌افزاید، سلماس مدارس ابتدایی شهری و تمامی مدارس روستایی و بوکان تمامی مدارس در نوبت صبح تعطیل است.

بر اساس اعلام هواشناسی آذربایجان غربی بارش برف تا روز دوشنبه تداوم دارد.


تعطیلی مدارس چهارمحال‌وبختیاری 

آموزش و پرورش چهارمحال‌وبختیاری در اطلاعیه‌ای جزئیات تعطیلی مدارس استان در روز یکشنبه ۲۹ دی‌ماه را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا در اطلاعیه آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری آمده است: به اطلاع کلیه هم استانی ها می‌رساند با توجه به بارش برف و کولاک یکشنبه ۲۹ دی‌ماه کلیه مدارس شهرستان کوهرنگ به جز منطقه بازفت در مقطع ابتدایی تعطیل و در مقطع متوسطه دوره اول و دوم فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد.


تعطیلی برخی مدارس در خراسان رضوی

 به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، در پی بارش برف و برودت هوا، فردا شنبه ۲۱ دی ماه، مدارس در برخی از شهرستان های استان در “نوبت صبح” تعطیل و یا با تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

در اطلاعیه ای که به همین منظور از اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی صادر شده آمده است.

کلیه مدارس در تمامی مقاطع (ابتدایی،متوسطه اول و متوسطه دوم) در مناطق “جلگه رخ”، “کدکن” و “بخش بایگ در شهرستان تربت حیدریه” تعطیل است.

همچنین کلیه مدارس در مقطع ابتدایی (دوره اول و دوم) در شهرستان “تربت حیدریه” و کلیه مدارس در مقاطع ابتدایی(نوبت اول و دوم) و “متوسطه اول” در شهرستان کوهسرخ تعطیل و در مقطع “متوسطه دوم” با ” ۲ساعت تاخیر” فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

گفتنی است؛ کلیه مراکز پیش دبستانی و مدارس استثنایی(در تمام مقاطع) نیز در این شهرستان ها و مناطق تعطیل خواهد بود.


آخرین وضعیت تعطیلی مدارس در اردبیل و زنجان 

فارس: براساس اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، روز یک‌شنبه، ۲۹ دی‌ماه به‌علت بارش برف و برودت هوا مدارس بیشتری از شهرهای استان اردبیل تعطیل است.

در اردبیل، نمین، نیر، هیر، سرعین و ارشق؛ تمامی مقاطع تحصیلی ـ در خلخال؛ پیش دبستانی، ابتدایی و مدارس استثنایی، در مشگین شهر؛ پیش دبستانی و ابتدایی و در لاهرود؛ فقط مقطع پیش دبستانی در نوبت قبل از ظهر به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است.

براساس این اطلاعیه در مشگین شهر نیز متوسطه دوره اول و دوم روستایی با یک ساعت تاخیر و در لاهرود ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند شد.

گفتنی است؛ بارش برف که از چند روز پیش در اردبیل آغاز شده تا روز سه‌شنبه در استان تداوم داشته و همین امر موجب سرما و برودت هوا در منطقه خواهد شد.

به نقل از آموزش و پرورش استان زنجان، با توجه به بارش برف و افت دما، تمام مقاطع تحصیلی مناطق یک، دو، انگوران، ایجرود، زنجانرود و ماهنشان فردا (یکشنبه) ۲۹ دی ماه شیفت صبح و عصر تعطیل است.


تعطیلی مدارس بخش هایی از دامغان

بر اثر بارش برف ، مدارس بخش هایی از شهرستان دامغان تعطیل شد.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان اعلام کرد: باتوجه بارش برف و بسته شدن برخی مسیرهای ارتباطی، تمام مدارس دوره های ابتدایی و متوسطه بخش معلمان، روستای رشم و کوه زر از منطقه امیرآباد دامغان امروز یکشنبه ۲۹ دی ماه تعطیل است.


مدارس استان تهران تعطیل شد

مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهراننیز از تعطیلی مدارس شهر تهران در هر دو توبت صبح و عصر به علت بارش شدید برف و برودت هوا خبر داد.

بنا بر اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مدارس شهرستان‌های شهرری (نواحی ۱ و ۲)، رباط کریم، کهریزک، دماوند، پردیس، رودهن، فشافویه، چهاردانگه، اسلامشهر، ملارد، شهریار، بهارستان (نواحی ۱ و ۲) و شهرقدس نیز در نوبت صبح امروز یکشنبه ۲۹ دی ماه، در کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل است.


تعطیلی مدارس نوبت بعداز ظهر اردبیل

اردبیل روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد امروز یکشنبه ۲۹دی ماه در اردبیل و انگوت

تمامی مقاطع تحصیلی و در خلخال و نمین پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول و در گرمی پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت بعدازظهر به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل می باشد.

بیشتر مدارس نوبت صبح استان اردبیل نیز تعطیل اعلام شده بود


تعطیلی مدارس ابتدایی عمارلو و ماسوله

نادر جهان آرای، مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت:به علت بارش برف، کولاک و لغزندگی سطح معابر امروز یک شنبه پیش دبستانی‌ها و مدارس مقطع ابتدایی بخش عمارلوی رودبار و شهرک تاریخی ماسوله تعطیل است.


 

مدارس نوبت عصر همه شهرستان‌های استان البرز تعطیل شد

سالار قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج با اشاره به بارش برف و برودت هوا در تمام شهرستان‌های استان البرز، اظهار داشت: بر اساس تصمیم کمیته مدیریت بحران استانداری البرز به دلیل بارش برف و برودت هوا، مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهرستان‌های کرج، فردیس، اشتهارد، نظرآباد و ساوجبلاغ و بخش آسارا در نوبت عصر تعطیل است.

وی افزود: پیش از این مدارس کرج و فردیس به همراه شهرستان طالقان در نوبت صبح تعطیل شده بود.

وی در پاسخ به اینکه با توجه به بارش برف  احتمال تعطیلی مدارس در روز دوشنبه وجود دارد یا خیر، بیان کرد: هنوز تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده و در صورت تعطیلی از طریق رسانه‌ها این موضوع اعلام می‌شود.

به گزارش  تسنیم از کرج، بارش برف از صبح امروز در تمام شهرستان‌های استان البرز آغاز شده و مدارس شهرستانهای کرج،اشتهارد آسارا،فردیس ،نظرآباد و طالقان بر اثر بارش برف و برودت هوا تعطیل شده است.

تکمیل شد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *