خانه / خانه / تعطیلی مدارس زنجان فردا یکشنبه 29 دی 98

تعطیلی مدارس زنجان فردا یکشنبه 29 دی 98

تعطیلی مدارس زنجان فردا یکشنبه ۲۹ دی ۹۸

 

تعطیلی مدارس شنبه 28 دی 98

 

در شبکه های اجتماعی شایعه شده است باتوجه به برودت هوا و تداوم بارش ها در تهران و شهرستان ها مدارس یکشنبه ۲۹ دی تعطیل می باشد./هنوز صحت و سقم این خبر تائید نشده است.

  • در صورتی که آموزش و پرورش هر شهری را تعطیل اعلام نماید در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

 

برای مشاهده آخرین اخبار تعطیلی مدارس زنجان و دیگر شهرستان ها در روز  یکشنبه ۲۹ دی به لینک زیر مراجعه کنید.

 

کلیک کنید

فارس: براساس اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، روز یک‌شنبه، ۲۹ دی‌ماه به‌علت بارش برف و برودت هوا مدارس بیشتری از شهرهای استان اردبیل تعطیل است.

در اردبیل، نمین، نیر، هیر، سرعین و ارشق؛ تمامی مقاطع تحصیلی ـ در خلخال؛ پیش دبستانی، ابتدایی و مدارس استثنایی، در مشگین شهر؛ پیش دبستانی و ابتدایی و در لاهرود؛ فقط مقطع پیش دبستانی در نوبت قبل از ظهر به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است.

براساس این اطلاعیه در مشگین شهر نیز متوسطه دوره اول و دوم روستایی با یک ساعت تاخیر و در لاهرود ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند شد.

گفتنی است؛ بارش برف که از چند روز پیش در اردبیل آغاز شده تا روز سه‌شنبه در استان تداوم داشته و همین امر موجب سرما و برودت هوا در منطقه خواهد شد.

به نقل از آموزش و پرورش استان زنجان، با توجه به بارش برف و افت دما، تمام مقاطع تحصیلی مناطق یک، دو، انگوران، ایجرود، زنجانرود و ماهنشان فردا (یکشنبه) ۲۹ دی ماه شیفت صبح و عصر تعطیل است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *