خانه / ورزش / فتوحی: بعید است لیگی ضعیف‌تر از لیگ شمشیربازی هم وجود داشته باشد

فتوحی: بعید است لیگی ضعیف‌تر از لیگ شمشیربازی هم وجود داشته باشد

محمد فتوحی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص برگزار نشدن لیگ شمشیربازی اظهار داشت: منتظر بودیم لیگ ما پس از نتایج درخشان تیم سابر بهتر شود اما متاسفانه نه تنها این اتفاق رخ نداده بلکه حتی سال به سال هم دچار پسرفت شده است.

وی ادامه داد: ما به این فکر می‌کردیم هر چه موفقیت‌های شمشیربازی بیشتر شود شرایط لیگ هم بهتر شود. جایی که ورزشکاران تیم ملی باید تامین مالی شوند لیگ است اما انگار این مسئله به یک معضل برای ما تبدیل شده است.

ملی‌پوش سابر تصریح کرد: از همه لحاظی شرایط ما در تیم ملی خوب است و بابت این مسئله قدردان زحمات مسئولان هستیم، اما در لیگ شرایط خوب نیست و بعید هم می‌دانیم اتفاق خاصی بیفتد. شاید ما ده سالی که در لیگ بازی کرده باشیم قراردادهایمان به اندازه یک فصل وزنه‌برداری و … هم نرسد.

فتوحی افزود: ورزشکاران در شهرهای خودشان زحمت می‌کشند تا دیده شوند و یک روزی به تیم ملی دعوت شوند، اما متاسفانه نبود لیگ باعث می‌شود، نتوانند استعداد خودشان را نشان دهند. به ما اثبات شده نتایج خوبی که ما می‌گیریم تاثیری در برگزاری لیگ ندارد. بعید است لیگی ضعیف‌تر از لیگ شمشیربازی هم وجود داشته باشد. 

وی در خصوص اینکه مسئولان از رشته سابر توقع کسب مدال دارند، گفت: شرایط تیم ملی خوب است و با فشار زیاد تمرین می‌کنیم تا به آمادگی لازم برای مسابقات جام‌جهانی لهستان برسیم. مسئولان ایمان و باور نداشتند ما هم روزی می‌توانیم دنیا را با عملکرد خوب خودمان شگفت‌زده کنیم اما خداراشکر این موضوع را تحقق بخشیدیم. اتفاقا هر چقد از ما توقعات بالاتر برود در قبال آن حمایت‌ها هم از ما بیشتر خواهد شد. به شرایط سخت عادت داریم و سعی می‌کنیم وظیفه خودمان را انجام دهیم. هنوز هم معتقدم توانایی‌های ما خیلی بیشتر از این است. تلاش می‌کنیم در ورشو سهمیه المپیک را قطعی کنیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *