خانه / ورزش / دربی کرمانی‌ها در هفته پانزدهم لیگ فوتبال بانوان

دربی کرمانی‌ها در هفته پانزدهم لیگ فوتبال بانوان

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان فردا (جمعه) با برگزاری ۶ دیدار در شهر‌های مختلف ایران پیگیری می‌شود.

دربی کرمانی ها در هفته پانزدهم لیگ فوتبال بانوان

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان جمعه ۱۱ بهمن ماه با برگزاری ۶ دیدار در شهر‌های سنندج، ایلام، بم، کرج، شیراز و اصفهان پیگیری می‌شود و در حساس‌ترین جدال این هفته ۲ تیم همشهری شهرداری بم و شهرداری سیرجان به مصاف یکدیگر می‌روند. برنامه بازی‌های این هفته به شرح زیر است:

تیم وچان کردستان در این هفته میزبان سینا بوشهر خواهد بود، وچانی ها در حال حاضر با ۳۹ امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار دارند و رقیبی جدی برای تیم صدرنشین شهرداری بم به حساب می‌آیند و اگر بتوانند سه امتیاز این بازی را کسب کنند می‌توانند در صورت توقف شهرداری بم مقابل سیرجان در هفته پانزدهم به صدر جدول صعود کنند. در صوی دیگر تیم سینا بوشهر با سه امتیاز در انتهای جدول قرار دارد و به سختی می‌تواند در مقابله با حریفان امتیازی کسب کند.

پالایش گاز ایلام در یکی از بازی‌های حساس این هفته میزبان ملوان بندرانزلی خواهد بود. تیم پالایش به عنوان یکی از مدعیان لیگ امسال با ۲۵ امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار دارد، اما فاصله امتیازی اش با رقیبان بالای جدولی به گونه‌ای است که در صورت کسب سه امتیاز این بازی باز هم در رده پنجم باقی می‌ماند. در سوی دیگر تیم ملوان بندرانزلی که بیشترین تعداد تماشاگر در فوتبال بانوان را دارد با ۱۴ امتیاز در جایگاه هشتم جدول قرار دارد و تلاش بسیاری برای ارتقا رده خود در لیگ می‌کند.

شهرداری بم در حساس‌ترین بازی این هفته میزبان حریف همشهری خود شهرداری سیرجان خواهد بود، تیم بم در حال حاضر بدون هیچ شکستی با ۴۲ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و باید در بازی روز جمعه به مصاف رقیب دیرین خود برود و در صورت کسب سه امتیاز این دیدار همچنان در صدر جدول باقی می‌ماند. در سوی دیگر تیم شهرداری سیرجان با ۳۲ امتیاز در رده سوم قرار دارد و باامید بسیاری برای جبران شکست دور رفت خود مقابل شهرداری بم وارد زمین بازی می‌شود تا با کسب امتیاز این دیدار فاصله خود را با سایر رقیبان بالای جدولی کمتر کند.

هیئت البرز در دیگر بازی این هفته میزبان همیاری ارومیه خوهد بود، تیم البرز تا اینجای فصل با کسب ۱۹ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد و بیشتر از بازیکنان جوان و بومی در ترکیب این فصل خود بهره گرفته است. در سوی دیگر تیم همیاری ارومیه با ۱۰ امتیاز در رده نهم جدول است برای ارتقا جایگاه خود نیاز به کسب سه امتیاز این دیدار دارد.

زاگرس شیراز در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود، شیرازی‌ها با ۹ امتیاز تا اینجای فصل در جایگاه دهم لیگ قرار دارند و برای ارتقا جایگاه خود باید از سد تیم ذوب آهن عبور کنند، شیرازی‌ها اگر پیروز این دیدار خانگی شوند می‌توانند با یک پله صعود به رده نهم جدول صعود کنند. در طرف مقابل تیم ذوب آهن اصفهان با ۱۵ امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار دارد و تلاش زیادی برای کسب پیروزی در بازی این هفته می‌کند.

فولاد مبارکه سپاهان در دیگر بازی این هفته میزبان آویسا خوزستان خواهد بود، تیم سپاهان به عنوان یکی از مدعیان لیگ با ۲۹ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد و می‌خواهد فاصله امتیازات خود را با سایر رقیبان بالای جدولی اش کمتر کند، در طرف دیگر تیم آویسا خوزستان با چهار امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد و برای بهبود کیفیت خود باید تلاش بیشتری کند.

بیشتر بخوانید: سربالی: برخی تیم‌ها در لیگ فوتبال بانوان پرداختی نداشتند

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *