خانه / ورزش / تارتار: مربیان ایرانی چه چیزی از اسکوچیچ کم داشتند؟ / فدراسیون فوتبال به ما بی احترامی کرد

تارتار: مربیان ایرانی چه چیزی از اسکوچیچ کم داشتند؟ / فدراسیون فوتبال به ما بی احترامی کرد

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: مربیان ایرانی چه رزومه‌ای کمتر از اسکوچیچ داشتند که از گزینه‌های هدایت تیم ملی کنار رفتند؟ فدراسیون باید پاسخگو باشد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در مورد انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران بیان کرد: ما مربیان با شخص اسکوچیچ مشکلی نداریم و دوست داریم او در کار خود موفق باشد. اگر الان حرف می‌زنم برای حمایت از حق و حقوق مربی ایرانی است. ما مربیان ایرانی که کارنامه بهتری نسبت به اسکوچیچ داشتیم می‌خواستیم فدراسیون با ما هم مذاکره کند، شاید اصلا به نتیجه نمی‌رسیدیم و قضیه منتفی می‌شد. اما حق مربیان ایرانی توسط فدراسیون فوتبال خورده شد.

او در ادامه گفت: چرا باید مربیان ایرانی نادیده گرفته شدند؟ بهتر است فردی که اسکوچیچ را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران مشخص کرد شفاف توضیح دهد چطور او سرمربی شد. او باید پاسخگوی این اتفاق باشد.

بیشتر بخوانید: اسکوچیچ دیدار پرسپولیس و سپاهان با حریفان را در لیگ قهرمانان تماشا کرد

تارتار همچنین اظهار داشت: نحوه جدایی اسکوچیچ از صنعت نفت آبادان شبهه برانگیز و بهتر بود به شکل متعارف تری جدایی صورت بگیرد. البته برای باشگاه صنعت نفت هم افتخاری است سرمربی‌اش به تیم ملی برود. اما چرا این افتخار نباید برای سرمربی ایرانی باشد؟ مربی ایرانی از اسکوچیچ چه کم داشت؟ در رده‌های اسکوچیچ سرمربی‌هایی مانند جواد نکونام خوب کار کردند، اما به عنوان گزینه انتخاب نشدند که بی‌احترامی به سرمربی ایرانی بود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *