خانه / ورزش / دو راه حل برای فرهاد؛ جانشین قائدی کیست؟

دو راه حل برای فرهاد؛ جانشین قائدی کیست؟

آی اسپورت – استقلال فردا در دومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان، باید روبروی الاهلی قرار بگیرد. تیمی که در کنار استقلال، بیشترین شانس را برای صعود دارد و برای صدرنشینی هم با آن‌ها رقابت می‌کنند. هم استقلال و هم الاهلی، در بازی اول‌شان متوقف شدند و این هفته نیاز زیادی به پیروزی دارند. مانع بزرگ موفقیت استقلال، مصدومیت هر دو مهاجم این تیم است.

شیخ دیاباته، استقلال را در بازی با الاهلی همراهی نمی‌کند. نام قائدی، در لیست مجیدی قرار گرفته اما بعید است او هم در ترکیب اصلی حضور داشته باشد. با این شرایط مجیدی باید جانشینی برای او پیدا کند و در کنار ارسلان مطهری در خط حمله به میدان بفرستد.

در لیست استقلال، مرتضی تبریزی تنها مهاجم تخصصی باقی مانده است. البته در روزهای اخیر، نام زکریا مرادی جوان هم مطرح شده اما در صورت بازی با دو مهاجم، مرتضی تبریزی بیشترین شانس را برای حضور در ترکیب اصلی خواهد داشت. تبریزی این فصل، عملکرد خوبی نداشته و همین موضوع، استقلالی‌ها را نگران می‌کند زوج او و ارسلان نتواند مقابل تیم قدرتمند الاهلی به نتیجه برسد.

1
۱

راه دوم مجیدی، استفاده از دو هافبک تهاجمی و یک مهاجم در ترکیب اصلی است. استقلال استراما، همیشه با سیستم ۲-۵-۳ بازی می‌کرد. سه مدافع، دو هافبک کناری، دو هافبک دفاعی، یک هافبک تهاجمی و دو مهاجم ترکیب استقلال را می‌ساختند. با ورود مجیدی هم سیستم استقلال تغییر نکرد. در روزهای مصدومیت فرشید اسماعیلی، معمولا آرش رضاوند یا فرشید باقری در پست او به میدان می‌رفتند. با توجه به فرم بهتر آن‌ها نسبت به تبریزی، شاید مجیدی تصمیم بگیرد در این بازی هر دوی آن‌ها را پشت سر ارسلان مطهری به میدان بفرستد و مرتضی تبریزی، روی نیمکت بنشیند.

2
۲

در هر دو حالت، نبود همزمان زوج طلایی استقلال در این فصل، کار مجیدی را مقابل الاهلی سخت می‌کند. با این حال او برای موفقیت در صعود و صدرنشینی استقلال، باید برای بازی فردا بهترین تصمیم را بگیرد. انتخابی که می‌تواند، سرنوشت پایان بازی را تعیین کند.

نود

دو راه حل برای فرهاد؛  جانشین قائدی کیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *