اقدام هولناک یک مرد برای خدا شدن !!

خدا-شدن-مرد-هندی
ب

مرد هندی با ادعایی عجیب که می خواست به خدا شدن  و رستگاری برسد دست به کاری احمقانه زد و جان خود را به خطر انداخت.

مردی برای خدا شدن خود را زنده زنده دفن کرد

یک مرد هندی اخیرا از گودالی که به طور داوطلبانه ۸ ساعت در آن خود را دفن کرده بود، زنده نجات یافت . در ادامه ماجراهای عجیب و غریب که در بخش سرگرمی براتان می گوییم این بار در مورد مردی هندی صحبت خواهیم کرد که با ادعایی عجیب و احمقانه دست به اقدام هولناکی زد.

” دیراج خرلو” یک تانتریک است و چندین سال در معبد در روستای کاروچو کا زندگی می کرد، اعلام کرد که قصد دارد زندگی خود را طی یک مراسم عجیب و غریب برای رسیدن به ‘ساماداهی’ (رستگاری) و احیاء بسوزاند تا سه روز بعدش خدا شود . ادعایی مضحک که پیش از این هم شنیده ایم . اما به جای صحبت کردن و پشیمان کردن او، روستاییان مشتاقانه تصمیمش را جشن گرفتند و برای کمک به او به هیچ وجه پیشنهادی برای رد کردن نظرش ندادند، حتی قبری را برای او در نزدیکی معبد که در آن اقامت داشت، کندند ؛ تا اینکه روز گذشته در روز اول ناوراترا، او در گودال به خاک سپرده شد، همانطور که در دستور کار وی بود.

ادعا خدا شدن انسان

 کار احمقانه برای رسیدن به رستگاری

روستاییان روستا و دهکده های اطراف برای این رویداد بزرگ جمع شدند و پس از پوشش قبرش با اسلب سنگ و گل، شروع به پرستش و دعا در همانجا کردند. خبر مراسم او به سرعت در میان جامعه محلی منتشر شد و به گوش افسران خانه ایستگاه پلیس منطقه ای رسید که با یک تیم مداخله به روستای کاروچو کا رفتند.

پلیس منسینق دو و همکارانش گزارش داده اند که که در روز چهارشنبه در ساعت ۲ صبح سر قبر آن شخص رسیدند، اما توسط روستاییان که نمی خواستند آنها مانع ادامه مراسم شوند، روبرو شدند. پلیس مجبور بود برای متقاعد کردن بزرگان روستایی که مرد را دفن کردند، بگوید که اگر او را بیرون نیاورید میمیرد و سرانجام به آنها اجازه دخالت دادند ، وقتی پلیس او را از گودال بیرون کشید، وی به سختی هوشیار بود و از آن همه ادعا و انگیزه هیچ خبری نبود .

او به یک مرکز بهداشتی نزدیک منتقل شد و اکنون در وضعیت پایداری قرار دارد و بعدا به افسران گفت که این خواسته خود برای انجام ساماداهی و رستگاری بود و روستاییانی که به او کمک کرده اند، نباید سرزنش شوند.

او ادعا می کند که می خواست به رستگاری برسد و دستور داده شد که این مراسم دفن توسط قدرتی بزرگ انجام شود ؛ در حال حاضر هنوز پرونده علیه خارول و روستاییانی که به او کمک کرده اند باز است، هرچند اتهامات روشن نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *