خانه / خانه / عکس های با حجاب ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا در بازدید از یک مسجد

عکس های با حجاب ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا در بازدید از یک مسجد

عکس های با حجاب ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا در بازدید از یک مسجد

عکس های با حجاب ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا در بازدید از یک مسجد را در این مطلب ببیند. ایوانکا ترامپ، دختر اول و مشاور ویژه رییس جمهور ایالات متحده، از سخنرانان کلیدی نشست دو روزه مجمع جهانی زنان در دبی بود.

عکس های با حجاب ایوانکا ترامپ
عکس های با حجاب ایوانکا ترامپ

ایوانکای ۳۸ ساله روزی شلوغ را در دبی گذارند، جایی که وی به زنان کارآفرین اماراتی و اعضای دولت این کشور، از جمله ولیعهد شیخ محمد بن زاید آل نهیان، ملاقات های متعددی داشت.

اواخر روز گذشته نیز ایوانکا ترامپ از مسجد جامع شیخ زاید که بزرگ ترین مسجد این کشور و یکی از بزرگترین مساجد جهان است دیدن کرد. این کارآفرین و سیاستمدار آمریکایی که در سال ۲۰۰۹ و هنگام ازدواج با جرد کوشنر به دین یهودی ارتدوکس پیوست، هنگام ورود به مسجد مذکور روسری به سر داشت. وی همچنین در این دیدار یک لباس پوشیده و بلند ۶۹۰ دلاری به تن داشت که تمام بدن او را پوشش می داد، در حالی که ایوانکا با پاهای برهنه در فضای مسجد به گشت و گذار می پرداخت.

وی که به وضوح از عظمت و زیبایی مسجد جامع شیخ زاید به وجد آمده بود، در موارد متعددی از تور خود در مسجد به فکر فرو رفت. ایوانکا در روز گذشته در چندین مورد با فعالان اقتصادی زن و مقامات دولتی امارات متحده عربی در مورد توانمندسازی زنان در زمینه اقتصادی صحبت کرد. از مقامات شاخص زنی که ایوانکا ترامپ روز گذشته با آن ها ملاقات و گفتگو داشت می توان به ریم الهاشمی، وزیر امور همکاری های بین المللی، نورا الکعبی، وزیر توسعه فرهنگی و علمی و سرار الامیری، وزیر علوم پیشرفته این کشور اشاره کرد.

  های با

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

منبع: koolakmag.ir

اسلایدشو ایوانکا ترامپ

عکس های با حجاب ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا در بازدید از یک مسجد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *