پ
سحر قریشی

ماجرای سحر قریشی و مهدی طارمی چیست؟ + عکس های لوء رفته

ماجرای سحر قریشی و مهدی طارمی چیست؟ + عکس های لوء رفته   تصاویر آتلیه‌ای مهدی طارمی و سحر قریشی در یک کانال تلگرامی منتشر شد. هرچند رابطه آن‌ها مدتی است تمام شده، اما انتشار عکس‌های آتلیه‌ای آن‌ها مهر تأییدی است بر شایعاتی که مدت‌ها به گوش می‌رسید و توسط طرفین تکذیب می‌شد! گفتنی است […]

ماجرای سحر قریشی و مهدی طارمی چیست؟ + عکس های لوء رفته

 

تصاویر آتلیه‌ای مهدی طارمی و سحر قریشی در یک کانال تلگرامی منتشر شد. هرچند رابطه آن‌ها مدتی است تمام شده، اما انتشار عکس‌های آتلیه‌ای آن‌ها مهر تأییدی است بر شایعاتی که مدت‌ها به گوش می‌رسید و توسط طرفین تکذیب می‌شد!

ماجرای سحر قریشی و مهدی طارمی چیست؟ + عکس های لوء رفته

گفتنی است پیش‌تر نیز ویدیو‌هایی از این دو چهره سرشناس در مرکز خریدی در یکی از کشور‌های عربی منتشر شده بود.

 

ماجرای ۵۰ هزار دلاری که سحر قریشی از طارمی گرفته چیست؟

بر اساس تیتر روزنامه خبر ورزشی ( خانم بازیگر ۵۰ هزار دلار ستاره ملی‌پوش را تیغ زد ) البته صحت این خبر را به طور دقیق نمی توان تایید کرد ولی انتشار این خبر باعث شده که بسیاری از کانال ها و خبرگزاری های فضای مجازی این خبر را به مهدی طارمی و سحر قریشی نسبت بدهند.

 بعد از انتشار اخبار جنجالی در خصوص ازدواج مهدی طارمی ستاره تیم پرسپولیس با سحر قریشی که یک هنرپیشه معروف در سینمای ایرانی می باشد که البته این خبر ازسوی هردو طرف تکذیب شد، حال با انتشار یک تیتر خبری در روزنامه خبر ورزشی دوباره جنجالها در خصوص این دو نفر بالا گرفته است.

این یکی از عجیب ترین اخباری است که طی روزهای گذشته حول زندگی این دو چهره معروف فوتبالی و سینمایی می چرخد. اصل خبر مربوط به مطلبی است که در “خبر ورزشی” درج شد. با توجه به کدهایی که در این خبر نوشته شده بسیاری حدس می زنند این دو مهدی طارمی و سحر قریشی باشند:

«فوتبالیست های امروز در کنار رقابت فوتبالی یک رقابت آشکار نیز با یکدیگر دارند و آن هم دوستی با هنرپیشه های معروف است! آنها می دانند که حاصل ضرب شهرت و پول خودشان و طرف می تواند شهرت و پول شان را نه دو برابر که صد برابر کند. در عین حال به همبازی و دوستان خود پز بدهند که با هنرپیشه معروف تری در ارتباط هستند. داستان بازیگران و فوتبالیست ها در سال های اخیر کم جنجال نداشته است. مثلا رابطه نافرجام سعید ع با یکی از بازیگران جوان سینما.

وقتی هافبک ملی پوش در روزهای محبوبیت و شهرت زیر یکی از پست های خانم هنرپیشه کامنتی گذاشت، شاید خودش هم فکر نمی کرد که آن کامنت جنجالی شود.همین طور فیلمی که از همراهی ستاره پرسپولیسی با همین هنرپیشه خانم منتشر شد و کلی جار و جنجال به پا کرد.

اما شاید بزرگ ترین جنجال یکی دو سال اخیر مربوط به یک ستاره اوج گرفته جنوبی بود. داستان از آنجا آغاز شد که یکی از دوستان هنرپیشه خانم که به بهانه دیدن بازی پرسپولیس برابر الهلال به امارات سفر کرده بود، به بهانه تولد دوست صمیمی اش پستی گذاشت که این پست توسط آقای فوتبالیست لایک شد و چندی بعد هم ویدیوی این دو چهره پخش شد تا اخبار پیرامون ارتباط این دو ستاره به بالاترین حد خود برسد.

پس از بهم خوردن ارتباط این دو نفر، شنیدیم همه چیز به آخرین سفر خانم بازیگر به خارج از کشور و محل زندگی و بازی آقای فوتبالیست برمی گردد. هنرپیشه مشهور که ظاهرا ید طولایی در تیغ زدن افراد پولدار و متمول دارد در آخرین سفر خود مبلغی حدود ۵۰ هزار دلار آقای فوتبالیست را بالا می کشد! این در حالی بود که آقای فوتبالیست همواره بلیت رفت و برگشت و هزینه های اقامت خانم هنرپیشه به خارج از کشور و بازگشت او را تأمین می کرد اما این بار خانم بازیگر تصمیم گرفت ۵۰ هزار دلار بردارد و برای همیشه به این رابطه خاتمه بدهد!

هرچند فوتبالیست قصه ما حسابی از دست این بازیگر معروف شاکی و ناراحت است اما دستش به جایی بند نیست. آقای فوتبالیست هم با وجود ضرر ۵۰ هزار دلاری تصمیم گرفت بی سروصدا کارش را دنبال کند ولی یاد گرفت که همنشینی با ستاره های مشهور می تواند بهای سنگینی برای او درپی داشته باشد!»

 

ماجرای سحر قریشی و مهدی طارمی چیست؟ + عکس های لوء رفته

 


کلیدواژه : عکسمهدی طارمی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید