خانه / ورزش / حضور مدیران پرسپولیس در اتاق ناظران قانونی بود؟

حضور مدیران پرسپولیس در اتاق ناظران قانونی بود؟

حضور مدیران پرسپولیس در اتاق ناظران قانونی بود؟

شوخی با اوساگونا؛ تو دیگر فسخ نکن

وقتی فتح‌الله‌زاده و انصاری‌فرد هم فرار می‌کنند!

یک عمر دعوا سر قهرمانی پرسپولیس؟

حضور مدیران پرسپولیس در اتاق ناظران قانونی بود؟

آی اسپورت – در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، قرار بود روز یکشنبه تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم بروند. این بازی در نهایت با نظر ناظر دیدار لغو شد. دلیل عدم برگزاری این دیدار، تاخیر در ورود اعضای تیم سپاهان به ورزشگاه و عدم تمایل آنها برای حضور در میدان بود که باعث ناراحتی پرسپولیسی‌ها و ترک ورزشگاه از سوی آنها شد.

یکی از اتفاقاتی که سپاهانی‌ها روی آن بحث داشتند، حضور مسئولان تیم پرسپولیس در اتاق ناظر این بازی، قبل از آغاز دیدار بود. سپاهانی‌ها مدعی شدند طبق قانون مسئولان پرسپولیس نباید قبل از بازی به اتاق ناظر می‌رفتند و این خلاف قوانین است. آنها در توئیتی به این موضوع از زبان مسعود تابش معترض شدند:

در مورد همین ادعای مدیران سپاهان تماس‌هایی با ۳، ۲ ناظر مشهور فوتبال داشتیم، اما با توجه به حساسیت موضوع و شرایط پرونده که میلیون‌ها هوادار دو تیم منتظر اعلام رای آن هستند، این ناظر‌ها تمایلی به مطرح شدن نام‌شان نداشتند. با این حال، حضور مسئولان یک تیم در اتاق ناظر بازی قبل از شروع یک دیدار طبق مفاد آئین‌نامه، غیرقانونی نیست، اما از نظر اخلاقی هم صورت خوشی ندارد.

این بار و برای دیدار سپاهان و پرسپولیس، از آنجا که مسئولان باشگاه و تیم پرسپولیس برای تعیین تکلیف تیم‌شان باید به یک شکلی اعتراض خود را به رفتار باشگاه سپاهان اعلام می‌کردند، حضورشان در اتاق ناظر منع قانونی نداشته به خصوص که جلال مرادی ناظر بازی هم دقایق زیادی در زمین و روی پیست تارتان حضور داشت و این طور نبود که مدت طولانی در اتاق خود، پذیرای پرسپولیسی‌ها باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *