خانه / ورزش / فوتبال ایران / نوراللهی: آپشن‌های قراردادم پرداخت نشده

نوراللهی: آپشن‌های قراردادم پرداخت نشده

هافبک تیم پرسپولیس گفت: سه سال است که زحمت می‌کشیم و امسال هم قول می‌دهیم که چهارمین قهرمانی لیگ را کسب کنیم.

به گزارش خبرورزشی، احمد نوراللهی پس از برتری ۳ بر یک تیم پرسپولیس برابر شهر خودرو مشهد در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر (اینجا ببینید)، گفت: امسال زحمت می‌کشیم و در لیگ و جام حذفی مدعی هستیم. در آسیا با توجه به نتایجی که کسب کردیم، شرایط‌مان بد است، اما در لیگ تلاش زیادی می‌کنیم. هر بازی دنبال سه امتیاز هستیم و به حواشی توجه نمی‌کنیم. سه سال است که دل هواداران را شاد کرده‌ایم و امسال هم قول می‌دهیم چهارمین قهرمانی را بیاوریم.

وی افزود: سه امتیاز بازی امروز مهم بود. شهر خودرو تیم خوبی داشت و در حفظ توپ خوب عمل می‌کرد. با سه امتیازی که گرفتیم، فاصله امتیازی‌مان بیشتر شد، اما هنوز چیزی تمام نشده و امیدوارم مقابل پیکان نیز نتیجه لازم را کسب کنیم.

هافبک پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می‌شود پرداختی به بازیکنان به ۵۰ درصد رسیده است، گفت: حدود ۵۰ درصد را گرفته‌ایم، اما تا آخر فصل دو ماه بیشتر نمانده و شرایط باید طوری باشد که به تعهدات‌شان عمل کنند. انصاری‌فرد و باشگاه تلاش می‌کنند و امیدوارم تا پایان فصل مطالبات به نحو احسن پرداخت شود. آپشن‌های سال گذشته من تسویه نشده و امسال هم ۵۰ درصد گرفته‌ایم.

نوراللهی خاطرنشان کرد: بازیکنان پرسپولیس سه سال است که برای قهرمانی تلاش می‌کنند و امسال نیز برای چهارمین قهرمانی. کسب چهارمین قهرمانی خیلی سخت است. امروز هواداران نبودند، اما می‌دانیم که قلب‌شان در خانه‌های‌شان با ما بود.

وی در رابطه با عدم برگزاری بازی‌ها بدون تماشاگر به دلیل ویروس کرونا تصریح کرد: شرایط ویژه در کل کشور بوجود آمده و تابع فدراسیون هستیم. اگر اعلام کنند که بازی کنیم، موظف به بازی کردن هستیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *