کد خبر:679027
پ

رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

بیوگرافی و تصاویر خصوصی رعنا آزادی ور بازیگر جوان

رعنا آزادی ور بازیگر زیبای سینما و تلویزیون است که در فیلم های موفقی حضور پیدا کرده است. در مورد ازدواج این بازیگر با مهدی پاکدل شایعاتی به وجود آمد. در ادامه عکس های خانوادگی و همسرش، بیوگرافی، اطلاعات زندگی شخصی و هنری رعنا آزادی ور را می خوانید.

بیوگرافی و تصاویر خصوصی رعنا آزادی ور بازیگر جوان

رعنا آزادی ور بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر زاده ۱۷ فروردین سال ۱۳۶۲ در شهر تهران است.

rana azadivar 12 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

رعنا آزادی ور هنوز ازدواج نکرده و همسری ندارد او می گوید که متاهل شدن یعنی مسئولیت پذیری بیشتر و وقت گذاشتن بیشتر برای خانوده است که من فعلا نمی توانم.

rana azadivar 1 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

نخستین فیلم

اولین بازی او در فیلم مارمولک به کارگردانی کمال تبریزی بود که این فیلم بسیار دیده شد. سپس بعد از یک سال با بازی در ۳ فیلم توانست بیشتر معروف شود. در این فیلم پرویز پرستویی بسیار خوش درخشید.

rana azadivar 17 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

اولین نقش اولی که بازی کرد

اولین نقش اول او در فیلم پارک وی به کارگردانی فریدون جیرانی در سال ۱۳۸۵ بود که همراه با نیما شاهرخ شاهی بازی کرد.

rana azadivar 16 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

بازی در فیلم درباره الی

رعنا آزادی ور در فیلم درباره الی در نقش همسر یکی از زوج های جوان فیلم بازی کرد که در داستان سه روزه سفر این زوج ها به شمال درگیر است و با بازی در این نقش در سیر داستان هم پای سایر شخصیت های داستان با اتفاقات روبرو می شود.

rana azadivar 11 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

بازی در فیلم خانه دختری

او در فیلم خانه دختری هم نقش اول فیلم که سمیرا نام داشت را بازی کرد. در این فیلم به کارگردانی شهرام حسینی در کنار حامد بهداد، باران کوثری، پگاه آهنگرانی و بهناز جعفری ایفای نقش کرده است.

rana azadivar 13 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

ازدواج و همسرش

انتشار عکس های دو نفره متعدد او با مهدی پاکدل، شایعه شده است که او با مهدی پاکدل ازدواج کرده است.

و حالا خبر از ازدواج رسمی وی با مهدی پاکدل شنیده می شود.

465454 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

126181065 3440705779358883 8406506240219745276 n - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

 

rana azadivar 3 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

فیلم های رعنا آزادی ور

بهت ۹۶ / چهارراه استانبول ۹۶ / در وجه حامل ۹۶ / حریم شخصی ۹۶ / لونه زنبور ۹۶ / خیابان دیوار ۹۶ / مرداد ۹۵ / خشم و هیاهو ۹۴ / وقتی برگشتم ۹۴ / این سیب هم برای تو ۹۳ / خانه دختر ۹۳ / داره صبح میشه ۹۳ / محمد رسول الله ۹۳ / نخودی ۸۸ / تهران در جستجوی زیبایی ۸۷ / درباره الی ۸۷ / خاک آشنا ۸۶ / پارک وی ۸۵ / زاگرس ۸۴ / هوو ۸۴ / مارمولک ۸۳ / آفتاب پشت برف ۸۲

rana azadivar 4 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

گفت و گو با رعنا آزادی ور

آنچه ما می‌خواهیم به آن برسیم کاملاً واضح است. بیاییم اول دسته‌بندی کنیم و ببینیم در سینمای ایران چند آیتم وجود دارد که شما معتقدید یک بازیگر باید آنها را رعایت کند تا تبدیل به یک بازیگر موفق شود. بعد روی هر کدام از این آیتم‌ها بحث کنیم. می‌خواهم اصلاً شخصی حرف نزنیم و بیاییم از بیرون درباره روند بازیگری در ایران حرف بزنیم.

اما هر بازیگری هدفی دارد. خیلی از بازیگران، بازیگری شغل‌شان است. پس برای من که هیچ وقت شغل نبوده، نمی‌توانم طور دیگری حرف بزنم.
طباطبایی: بعد هم ما نمی‌توانیم دو نفری برای تمام بازیگران سینما حکم صادر کنیم. فکر می‌کنم باید کاملاً شخصی حرف بزنیم چون برای هر بازیگر آیتم‌هایی که منجر به موفقیتش می‌شود، متفاوت است.

rana azadivar 5 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

این تجربه‌ای است که همه باید بگذرانند ولی فکر می‌کنی چطور می‌شود که یک نفر بدون اینها در سینمای ما محبوب باشد، هم جایزه گرفته و هم موفق باشد و اصلاً در کشورمان به عنوان بازیگر شناخته ‌شود. دلیل این اتفاق چیست و چنین تناقضی چطور ممکن است؟

به نظر من آگاهی نداشتن کارگردان و تهیه‌کننده نسبت به این بخش‌ها و اینکه خیلی متوجه این ماجراها نیستند که بازیگر چه کار ویژه‌ای در صحنه انجام می‌دهد. بیشتر هدفشان این است که آن بازیگر چقدر محبوبیت دارد و فیلم‌شان را چقدر می‌خواهند بفروشند.

rana azadivar 14 1 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

مردم چطور؟ مردم چرا این را می‌پذیرند؟

سلیقه مردم را ما پایین آورده‌ایم. در حال حاضر سلیقه مردم ما یک سلیقه کاملاً نسبی است. به یک لحظاتی می‌خندند که آدم حیرت می‌کند. این اتفاقات به این دلیل است که ما که در سینما کار می‌کنیم به مرور زمان سلیقه مردم خودمان را در سینما پایین آورده‌ایم و مردم هم به همان حدش راضی شدند. به همان خنده و به همان میزانسن ضعیف و غیرقابل باور. فکر می‌کنم به همه این شرایط عادت کردند و دیگر برایشان مهم نیست.

rana azadivar 6 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

راه‌حل اصلاحش را چه می‌دانی؟

آراه‌حلش دست کسانی است که سمت‌های بالاتری در این سینما دارند. از کارگردانان و فیلمنامه‌نویسان گرفته تا سیاستگذاران کلان.

سلیقه مردم را چطور می‌شود بالا آورد؟

با ساختن فیلم خوب. می‌توانیم مدام فیلم خوب بسازیم. ممکن است مردم یک دفعه، دو دفعه بروند و بگویند ما در سینما اصلاً به این فیلم نخندیدیم و خوش‌مان نیامد اما در نهایت نتیجه می‌دهد.

از نظر شما چهره چند درصد تاثیر دارد ؟

شخصاً ۳۰ درصد اما در سینما ۵۰ درصد

rana azadivar 7 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

حالا اگر کسی الان بخواهد وارد سینما شود فکر می‌کنید وضعیت چگونه است و هر کدام از شما چه زمانی وارد سینما شدید، چه مشکلاتی داشتید و چه جایگاهی را توانستید برای خودتان پیدا کنید؟

من فکر می‌کنم زمان ورود یک بازیگر به سینما خیلی مهم است. فکر می‌کنم ۸۰ درصد در موفقیت یک بازیگر تاثیرگذار است.
ببینید من اواخر سال ۸۰ با فیلم مارمولک وارد شدم. از لحاظ جامعه‌شناسی، زن در سینمای ایران در آن مقطع جایگاه خودش را پیدا کرده بود. بازیگر خوب زن زیاد داشتیم. یک نکته مهم که طناز به آن اشاره کرد مربوط به این است که تو با چه فیلم و حضوری وارد سینما شدی و اولین حضورت چگونه بوده. به نظر من خیلی نکته مهمی است و خیلی می‌تواند تعیین‌کننده باشد. من هم حضورم در فیلم مارمولک برای اولین حضور یک بازیگر در یک فیلم، خیلی خوب بود.

فکر می‌کنی در آن مقطع سینمای ما تشنه این بود که یکسری بازیگران جوان را جذب کند؟

بله، قطعاً. من این شانس را داشتم که در زمان خوبی وارد سینما شدم. اما در آن زمان خیلی متوجه این نبودم که در سینما چه می‌گذرد ولی چون این شانس را داشتم که در زمان خوب و با یک فیلم خوب وارد بازیگری شدم فکر می‌کنم در روند کاری‌ام تاثیرگذار بوده. الان اگر یک بازیگر بیاید و اولین حضورش خیلی حضور مثبت و ویژه‌ای نباشد در صورتی که قابلیت و توانایی‌اش را داشته ‌باشد می‌تواند باز هم موفق شود. یعنی به نظرم در حال حاضر آن حضور اول خیلی تعیین‌کننده نیست که جایگاه تو را از این رو به آن رو کند. می‌تواند شانس خوبی باشد و در جهش به تو کمک کند. اما فکر می‌کنم ۲۰ درصد بتوانیم برای زمان ورود من به طور شخصی در نظر بگیریم.

زن یا مرد بودن و اساساً جنسیت چقدر در سینمای ایران و موفقیت و مطرح شدن بازیگران تاثیر داشته است؟

موفق‌تر نه به معنای موفق‌تر. شاید پرکارتر شوند. اما ممکن است این پرکاری منجر به موفقیت‌شان نشود.

rana azadivar 8 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

بعضی‌ها هم به محافظه‌کاری اشاره می‌کنند. این نگاه چه تاثیری در روند بازیگری دارد؟

محافظه‌کاری یعنی همان کاری که من الان شخصاً انجام دادم. یعنی من در مصاحبه‌ام هم دارم همان محافظه‌کاری را می‌کنم چون اگر محافظه‌کاری نمی‌کردم راحت مثال می‌زدم و راحت نام اشخاص را ذکر می‌کردم. ولی فکر می‌کنم اگر آن کار را بکنم ممکن است نام بیاورم و به گوش کسی برسد. اگر قرار باشد یک اتفاق خوب در آینده برایم بیفتد ممکن است آن را از دست بدهم. پس سعی می‌کنم حرف‌هایم را تا حدودی سانسور کنم.

به نظر تو در سینمای ما اشخاص محافظه‌کار موفق‌ترند؟

فکر می‌کنم موفق‌ترند چون یک سیاستی را پیش می‌گیرند.

فکر نمی‌کنی یکسری از بازیگرها با هوشمندی و بدون محافظه‌کاری خودشان را مطرح کردند و موفق شدند؟

نه، در آن هوشمندی باز هم محافظه‌کاری هست. آن شخص با هوشمندی محافظه‌کاری می‌کند اما ممکن است من عقلانی و به یک شکل دیگری محافظه‌کاری کنم.

یعنی تو ترجیح می‌دهی محافظه‌کار باشی، یعنی یکسری چیزهایی را که می‌بینی نبینی، بعضی چیزها را نشنیده بگیری و یکسری حرف‌ها را نزنی.

بله، به خاطر اینکه تجربه به من ثابت کرده که باید این‌گونه باشم.

عکس های جدید رعنا آزادی ور بازیگر زن ایرانی

rana azadivar 9 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

عکس های رعنا آزادی ور بازیگر زن ایرانی و بیوگرافی کامل وی

rana azadivar 10 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

Instagram Rana Azadivar

rana azadivar 15 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

rana azadivar 2 - رعنا آزادی ور کیست + آدرس اینستاگرام

آدرس اینستاگرام رعنا آزادی ور

www.instagram.com/rana_azadivar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید