شهاب مظفری خواننده کیست + دیس کردن یاس

شهاب مظفری
ب

شهاب مظفری خوانند کیست +  دیس کردن یاس آهنگ دیس یاس توسط شهاب مظفری , کلیپ دیس یاس توسط شهاب مظفری

شهاب مظفری خواننده، نوازنده و آهنگساز زاده ۷ اردیبهشت ۱۳۶۳ در شهر تهران است.وی پس از از تحصیلات متوسطه در رشته کامپیوتر وارد دانشگاه شد.

شهاب مظفری

شهاب مظفری به دلیل علاقه ای که به موسیقی داشت در کنار تحصیلاتش در زمینه موسیقی نیز فعالیت داشت.
اولین آهنگِ خود را با ترانه و آهنگسازیِ خود در سال ۱۳۸۷ به نام “از وقتی رفتی…!” منتشر کرد . که ورژن پیانوی این کار ، بسیار پُرطرفدار ظاهر شد.

شهاب مظفری

تا کنون بیش از دهها تِرَک وآهنگ از این خواننده منتشر شده است که تمامی آنها به خاطر جنسِ صدای خاصِ او ، بسیار متفاوت و تاثیر گذار است و سبکِ خاصی که در تمامی کارهایش دنبال می کند ، باعث شده همواره ، تمامی آنها امضایی نامرئی ، داشته باشد. ساز حرفه ای او پیانو ست که از کودکی یادگیریِ آن را آغاز کرد. و مضاف بر آن ، گیتار کلاسیک نیز، از سازهای دیگری ست که مسلط است.

شهاب مظفری

شروع فعالیت موسیقی

شهاب مظفری در کودکی با ساز پیانو وارد دنیای موزیک شد، سپس گیتار کلاسیک را آموخت و آهنگسازی و خوانندگی را هم دنبال کرد و توانست خیلی زود حرفه ای شود. نخستین آهنگش را سال ۸۷ به نام از وفتی رفتی را اجرا کرد.

ازدواج شهاب مظفری

شهای مظفری در حال حاضر مجرد است و عکس هایی که از دیده می شود، در کنار هوادارانش است و خبرهایی که در مورد ازدواج او منتشر شده اند درست نیستند.

مجوز گرفتن شهاب مظفری

او پس از مدت ها توانست آهنگ عکس قدیمی و منو ترکم نکن را با مجوز رسمی ارشاد منتشر کند که در این مورد می گوید :

خدا را شکر بالاخره مجوزها با همکاری دوستان و مسئولین محترم صادر شد و خوشحالم که از این پس در حوزه رسمی موسیقی فعالیت خواهم داشت. البته پیش از این نیز صرفاً آثارم را به صورت صوتی و در چارچوب‌های کشور منتشر کرده بودم، اما این روزها و پس از ورود به عرصه رسمی، فصل جدیدی از فعالیت‌های هنری‌ام را با همکاری موسسه «آراد» آغاز کرده‌ام.

شهاب مظفری

کنسرت شهاب مظفری

نخستین کنسرت او در تیر ماه سال ۱۳۹۶ در سالن میلاد برگزار کرد که کل بلیت های چهار سانس در کمتر از ۲۴ ساعت به فروش رسید و او در این مورد گفت :

«من فقط خدا را دارم. عاشق خدا هستم و یک جمله دارم و به آن معتقدم که «همیشه خدا با من است…» لطف خدا شامل حال من شده تا مردم من را دوست داشته باشند. بعد از کنسرت تهران برای اجرا در شهرستان‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده‌ایم و سعی خواهم کرد در بهترین حالت ممکن کنسرت تهران و شهرستان برگزار شود.»

 

ماجرای دیس کردن یاس در یک آهنگ

انتشار کلیپی جدید از شهاب مظفری، خواننده پاپ که به انتقاد از یاس، خواننده رپِ خارج‌نشین پرداخته، واکنش برخی کاربران فضای مجازی را به دنبال داشته است.

 

شهاب مظفری در ادامه واکنش خود به ترانه یاس که سفارشی نام دارد نوشته است:

ببین زهر مارم تو تلخم نکن
نذار اسمت از رو زمین پاک شه
یه کبریت کوچیک بی ارزشَم
یه وقتا می تونه خطرناک شه
یکی موند تو زیر زمینای سرد
که شاید یه روز مثل الماس شه
تهش شد یه کاکتوس بی خاصیت
همون که می خواس آخرش یاس شه
ته قصه بالا و پایین نکن
آخه دوغ میشه مگه ماست شه
زمین خوردی با قافیه های شُل
یه قرصی بخور قافیه ت راست شه

شهاب مظفری

تصاویر شهاب مظفری خواننده خوش صدا و محبوب

شهاب مظفری

عکس های شهاب مظفری و همسرش

شهاب مظفری شهاب مظفری شهاب مظفری

دیدگاه ها

  • امیر جولای 4, 2021 :: 3:58 ب.ظ

    اسکل به بابات که دیگه حرف بد نزن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.