خانه / فرهنگ و هنر / رادیو و تلویزیون / زمان پخش سریال پایتخت ۶ | زمان تکرار سریال پایتخت ۶

زمان پخش سریال پایتخت ۶ | زمان تکرار سریال پایتخت ۶

زمان پخش سریال پایتخت ۶ | زمان تکرار سریال پایتخت ۶

پایتخت یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین سریال‌های تلویزیونی ایران است که فصل اولش در نوروز سال ۱۳۹۰ از شبکه یک سیما پخش شد. از آن زمان تابحال درکل ۵ فصل از این سریال به روی آنتن رفته است. سیروس مقدم به عنوان کارگردان و محسن تنابنده به عنوان نویسنده، از اصلی‌ترین عوامل ساخت سریال پایتخت هستند. خبر ساخت پایتخت ۶ و پخش آن در نوروز ۹۹، موجب خوشحالی طرفداران این اثر کمدی-اجتماعی شده است. به همین دلیل در این مقاله بعد از مرور کوتاه فصل‌های قبلی و بازیگران سریال پایتخت، به جزئیات پایتخت ۶ و اخبار مرتبط آن خواهیم پرداخت. پس اگر از طرفداران این سریال طنز هستید، با ما همراه باشید.

زمان پخش سریال‌های نوروزی به شرح زیر است:

«پایتخت ۶»/ شبکه یک/ ساعت ۲۲:۱۵

سیروس مقدم کارگردان باسابقه تلویزیون، برای ایام نوروز ۹۹ فصل ششم از مجموعه تلویزیونی «پایتخت» را تدارک دیده است. در این سریال محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، مهران احمدی، بهرام افشاری و سارا و نیکا فرقانی اصل بازی می‌کنند.

قصه این سری از پایتخت دارای موقعیت‌های طنز زیادی است و با بازگشت بهبود به قصه داستان های جالبی رخ خواهد داد. همچنین با توجه به تیزری که چند روز پیش منتشر شد به نظر می‌رسد نقی بادیگار یکی از نمایندگان مجلس شده و این اتفاق، موقعیت‌های طنز متفاوت و جدیدی را وارد داستان «پایتخت» می‌کند.

فصل ششم مجموعه تلویزیونی «پایتخت» در ۱۵ قسمت برای پخش در نوروز ۹۹ ساخته شده است و ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

زمان پخش سریال پایتخت ۶ | زمان تکرار سریال پایتخت ۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *