انسان سریع‌تر از ایرباس ۳۸۰! +عکس

rp_187892_177.jpg
ب
برایان هابانا در چالشی جدید برای رقابت با هواپیما ایرباس ۳۸۰ توانست در یک آزمایش تمرینی سریع‌تر از این هواپیمای غول‌پیکر مسیر ۱۰۰ متر را بدود!
ایسنا: برایان هابانا در چالشی جدید برای رقابت با هواپیما ایرباس ۳۸۰ توانست در یک آزمایش تمرینی سریع‌تر از این هواپیمای غول‌پیکر مسیر ۱۰۰ متر را بدود!
برایان هابانا، راگبی باز آفریقایی در یک آزمایش تمرینی رقابت با هواپیمای ایرباس ۳۸۰ در فرودگاه کنت بریتانیا توانست زودتر از خط پایان عبور کند.
هابانا یک بار هم در سال ۲۰۰۷ با یک یوزپلنگ رقابت دو گذاشته بود. او اکنون هواپیما را به عنوان یک چالش جدید برای خود انتخاب کرد. هابانا در یک رقابت نفسگیر با هواپیمای ایرباس ۳۸۰ زودتر به خط پایان رسید. هابانای ۳۰ ساله ۱ متر و ۸۰ سانتیمتر قد و ۹۴ کیلوگرم وزن دارد.
انسان سریع‌تر از ایرباس 380! +عکس
به گزارش میرر، این راگبی‌باز آفریقایی پس از این رقابت گفت:‌ رقابت با ایرباس ۳۸۰ بسیار سخت بود. ایرباس وقتی اوج می‌گیرد، بسیار سریع حرکت می‌کند که رقابت با آن را بسیار سخت می‌کند.
پیش از این مسابقه جان دِبیلار، هم‌تیمی هابانا در تیم راگبی آفریقای‌ جنوبی گفته بود، هابانا شانسی برای برنده شدن در این رقابت را ندارد.
این مسابقه نمادین در فرودگاه کنت واقع در جنوب شرق انگلیس برگزار شد. دلیل این مسابقه افتتاح خط پروازی به ژوهانسبورگ با استفاده از هواپیمای ایرباس ۳۸۰ بود.

انسان سریع‌تر از ایرباس 380! +عکس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.