کار عجیب و خطرناک خانم معلم! + تصاویر

کار عجیب و خطرناک خانم معلم! + تصاویر
ب
به گزارش فانیگما : به نقل از ایران ناز،خانم معلمی که ۱۹ کودک را در خودرو کوچک خود سوار کرده بود توسط پلیس جریمه شد. این خانم معلم که مربی یک مهد کودک در افریقای جنوبی است ۱۹ بچه دانش آموز را در خودرو رنوی کوچک خود سوار کرده و عازم مدرسه بود که توسط پلیس متوقف شد. افسران پلیس با دیدن این صحنه کاملا شوکه شدند چراکه این خانم معلم با اقدام عجیب و خطرناکش ۴ بچه را در صندلی جلو ۶ بچه را در جای بار و بقیه بچه را در صندلی عقب روی هم سوار کرده بود.
 
 کار عجیب و خطرناک خانم معلم! + تصاویر
 
در همین حین یک روزنامه نگار محلی که در آن مکان حضور داشته است از این صحنه ها عکس گرفت و یک شاهد عینی دیگر نیز که این صحنه را در نزدیکی فروشگاهی که مربی بچه ها را برای گردش برده بود دید و با پلیس تماس گرفت و پلیس راه خودروی وی را سد کرده و بچه ها را پیاده کرد. او گفته بود تنها مسیر یک مایلی فروشگاه تا مدرسه را طی می کرده است.
کار عجیب و خطرناک خانم معلم! + تصاویر
 
به گفته پلیس بچه ها از این حرکت معلمشان کاملا هیجانزده و راحت به نظر می رسیدند که با دیدن پلیس کم کم نگران شده و گریه کرده بودند. این معلم در صحبت با خبرنگاران گفته بود این اولین بار است که این بچه ها را با خودرویش جابجا می کند اما قبلا ۱۲ بچه دیگر را نیز با این وسیله جابجا کرده است. پلیس این راننده خاطی را به پرداخت ۱۰۰ دلار جریمه محکوم کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.