معرفی شاسی بلند ۲ درب مرسدس بنز +عکس

معرفی شاسی بلند ۲ درب مرسدس بنز +عکس
ب
کمپانی مرسدس بنز یکی از خودروسازان پرشماری است که در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۱۴ که در ماه آینده برگزار می شود، به معرفی تولیدات جدید خود می پردازد.
معرفی شاسی بلند 2 درب مرسدس بنز +عکس

کمپانی مرسدس بنز یکی از خودروسازان پرشماری است که در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۱۴ که در ماه آینده برگزار می شود، به معرفی تولیدات جدید خود می پردازد. با اینحال این کمپانی اخیرا در همایش سالیانه سهامداران خود در شهر برلین به معرفی کانسپت جدید کوپه اس.یو.وی پیش از رونمایی رسمی آن در نمایشگاه پکن پرداخته است. عکسی نیز ازاین خودرو دراختیار رسانه ها قرار گرفته است،ولی جزئیاتی از آن در دسترس نیست.

طبق اعلام کمپانی مرسدس، این خودرو یک مدل مفهومی کوپه اسپورت است که در عین حال از ویژگی های یک خودروی شاسی بلند (‌اس.یو.وی) برخوردار است. این خودرو که صرفا محصولی مقدماتی به شمار می رود احتمالا پیش نمونه سری جدیدی از خودروهای نیمه شاسی بلند تولید مرسدس (MLC-Class) می باشد که قرار است سال آینده به بازار معرفی شوند.

گفتنی است انتظار می رود اجزاء سیستم محرکه این خودرو بر گرفته از مرسدس های کلاس ام باشند. در اینصورت می توان طیفی از پیشرانه ها را از V6 گرفته تا موتورهای توربودوقلوی V8 را برای این خودرو متصور شد، لیکن تا زمان برگزاری نمایشگاه پکن و رونمایی رسمی نمی توان از آنچه زیر کاپوت این خودرو می گذرد مطمئن بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.