بیوگرافی سید محمود موسوی مجد + عکس وی

ب

بیوگرافی سید محمود موسوی مجد + عکس وی

 

سید محمود موسوی مجد، جاسوسی در نیروهای سپاه قدس بود. محمود موسوی مجد کسی بود که اطلاعات محل‌های تردد سردار قاسم سلیمانی را لو داده بود. در زمان شهادت سردار سلیمانی گمانه‌زنی‌ها از وجود فردی حکایت داشت که به سرویس‌های بیگانه اطلاعات داده بود.

 

انگیزه سید محمود موسوی مجد برای وطن‌فروشی، دریافت پول بیان شده است. درباره اینکه سیدمحمود موسوی مجد دیگر چه اطلاعات مهمی را از کشور را فروخته است اطلاعات دقیقی عنوان نشده است.

 

غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه درباره موسوی مجد گفته است: «سید محمود موسوی مجد، فرزند سید کاظم؛ هم جاسوس سرویس سیا، هم جاسوس سرویس موساد.

 

عنصر فریب خورده‌ای که در حوزه‌های امنیتی و نیروهای مسلح به ویژه سپاه قدس اطلاعات جمع‌آوری کرده و محل استقرار و ترددهای حاج قاسم سلیمانی را در اختیار بیگانگان گذاشته است.

 

به گزارش فرارو، محمود موسوی مجد، در قبال اخذ دلار آمریکایی جاسوسی می‌کرده و به اعدام محکوم شده است. شعبه ۱۹ دیوان عالی کشور حکم موسوی مجد را تایید کرده است. در زمانی نزدیک حکم جاسوس سیدمحمود موسوی مجد اجرا می‌شود.»

 

سید محمود موسوی مجد کیست؟+ عکس

سید محمود موسوی مجد کیست؟

تصویری با صورتی که نه چندان حرفه‌ای محو شده است منتسب به سیدمحمود موسوی مجد است. از او جز آنچه در بالا ذکر شد اطلاعات زیادی داده نشده است. همین که موسوی مجد جاسوس بوده. پول گرفته. اطلاعات داده. بعد از شهادت سردار سلیمانی شناسایی شده. به اعدام محکوم شده و حکمش به زودی اجرا می‌شود.

 

سیزدهم دی ماه سال گذشته در حمله پهبادهای آمریکایی به یک خودرو در فرودگاه بغداد سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس به شهادت رسیدند. سید محمود موسوی مجد خائنی بود در این حمله نقش داشته و به نیروهای آمریکایی کمک کرده بود.

 

سید محمود موسوی مجد کیست + جزئییات اعدام

بیوگرافی سید محمود موسوی مجد + عکس وی

دیدگاه ها

 • ن خرداد ۲۱, ۱۳۹۹ :: ۲:۱۲ ق٫ظ

  یعنی گزارش حرکت سردار شهید سلیمانی این بزرگ مرد کشورمون افتخار افرین توسط سید محمود موسوی مجد به سیاد وموصاد داده شده فکر نکنم چنین چیزی باشه نمیگم موسوی بی گناه هست نه یک فرد وطن فروش جاسوس کشور هست وباید اعدام شود اما کار تنها این ادم نبوده کسانی پشت پرده بودن که اطلاعات دقیق حرکت سردار را داشتن مگر سید محمود چه مسدلیتی داشته که تا این حد اطلاعات حرکت سردار ویارانش را درنیمه شب داشته یا مسولیت حساسی در دستگاه داشته یا کسانی با یش همکاری کردن که از اطلاعات بالا برخوردار بودن باور کردنی نیست کار تنها توسط این فرد صورت گرفته باشه

  • عباس خرداد ۲۱, ۱۳۹۹ :: ۱:۴۷ ب٫ظ

   دقیقا حرفت درسته. درست مثل سلاطین سکه. خودرو ودلار که هیچ کس نمیپذیرد به تنهایی وبدون پشتوانه درحد وزیر بتونن همچنین کاری بکنن اما متاسفانه همیشه دانه درشت ها به دلایلی کاملا معلوم قصر درمیرن ودون پایه ها محاکمه

 • محمد خرداد ۲۳, ۱۳۹۹ :: ۱:۴۲ ق٫ظ

  موسوی مجد یک پانترک است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *