بیوگرافی سیما سادات لاری سخنگوی جدید وزارت بهداشت + عکس

بیوگرافی سیما سادات لاری سخنگوی جدید وزارت بهداشت + عکس

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی سیما سادات لاری را با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت منصوب کرد؛ انتصابی که به نوعی حکم عزل جهانپور، سخنگوی نام آشنای وزارت بهداشت در ایام کرونا را دارد!

6234632 - بیوگرافی سیما سادات لاری سخنگوی جدید وزارت بهداشت + عکس

متن این حکم به شرح زیر است:

سرکار خانم سیما سادات لاری
معاون محترم فرهنگی و دانشجویی با توجه به سوابق ارزنده اجرائی و حسن سلوک با دستگاه‌های اجرائی مرتبط با حفظ سمت و پست سازمانی، امور سخنگوئی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سرکارعالی محول می‌شود.

امید است با امانتداری، دقت و پرهیز از هرگونه سیاسی کاری و تمرکز بر جنبه‌های فنی و تخصصی این وزارتخانه در انجام امور محوله موید باشید.

از آنجا که هرگونه اظهارنظر سخنگو، دیدگاه رسمی دستگاه و وزیر مربوطه تلقی می‌شود لذا قبل از طرح موارد در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ضروریست هم آهنگی لازم با اینجانب به عمل آید. لازم به ذکر است قبلاً هیچکدام از همکاران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب نشده‌اند و جناب آقای دکتر جهانپور به عنوان رییس محترم مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در طول مدیریت بیماری کرونا از طرف روابط عمومی خبررسانی بیماری کرونا را به عهده داشته اند که از زحمات صادقانه و برادرانه ایشان قدردانی می‌شود.

گلایه وزیر از عملکرد جهانپور

تامل در حکم وزیر بهداشت برای جانشین جهانپور در جایگاه سخنگوی وزارت، حکایت از گلایه‌هایی دارد که وزیر از عملکرد وی در این خصوص داشته دارد. موضوعی که موجب شده نمکی در حکم رسمی نصب سخنگوی جدید، بر ضرورت هماهنگ شدن لاری با خودش تاکید نماید!
692935 672 - بیوگرافی سیما سادات لاری سخنگوی جدید وزارت بهداشت + عکس

دکتر سیما سادات لاری کیست؟

دکتر سیما سادات لاری دندانپزشک و عضو هیات علمی بخش رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی همدان است. وی پیش از این سمت معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان را بر عهده داشت. دکتر لاری اولین دندانپزشکی است که طی ادوار جاری به سمت معاون در وزارت بهداشت منصوب شده است.

وزیر بهداشت سال گذشته دکتر سیما سادات لاری را به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منصوب کرد. وی جانشین دکتر محمدرضا فراهانی شده بود.

692922 326 - بیوگرافی سیما سادات لاری سخنگوی جدید وزارت بهداشت + عکس

 

 

منبع: فرارو

 

بیوگرافی سیما سادات لاری سخنگوی جدید وزارت بهداشت + عکس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید