تاجگردون کیست + سوابق و تحصیلات

523523523
ب

غلامرضا تاجگردون  متولد ۱۳۴۵ در گچساران است.

وی سیاستمدار، اقتصاددان و مدرس دانشگاه ایرانی است، که هم‌اکنون بعنوان نمایندهٔ منتخب دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی و همچنین استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی فعالیت می‌نماید.

وی دانش‌آموخته کارشناسی اقتصاد نظری و کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی سیستم‌های اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی می‌باشد.

تاجگردون فعالیت شغلی خود را از سال ۱۳۶۸ در وزارت امور اقتصادی و دارایی آغاز کرد و از ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۰ مدیرکل دفتر تحقیقات و سیاست‌های مالی این وزارتخانه بود، از ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۳ رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد و در فاصله سالهای ۱۳۷۳ تا ۱۳۸۰ نیز بعنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس فعالیت می‌کرد.

وی از ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۳ معاونت امور مجلس و استان‌ها و از ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۴ معاونت امور اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور را برعهده داشت. او پیش‌تر در دورهٔ نهم مجلس شورای اسلامی نیز بعنوان نماینده گچساران و باشت از استان کهگیلویه و بویراحمد، در مجلس حضور داشت.

غلامرضا تاجگردون

 

میزان تحصیلات

لیسانس علوم اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی ۱۳۶۳

اخذ مدرک کارشناسی وی در سال ۶۳, با توجه به اینکه نامبرده در این سال تنها ۱۸ سال داشته جعلی و غیر واقعی بنظر میرسد. با احتساب دو سال خدمت سربازی، در سال ۶۵ تنها ۲۰ سال داشته، و به شکل معجزه آسایی بدون

سوابق کاری و با سن کم تنها چهار سال پس از سربازی یعنی در سای ۶۹, بسمت مدیر کلی منصوب شده که کل ماجرای تحصیلی و شغلی وی را زیر سئوال رانتی بودن میبرد.

فوق‌لیسانس برنامه‌ریزی سیستم‌های اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی ۱۳۷۰

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *