عکس های قدیمی و جوانی محمدعلی کشاورز ( پدر سالار )

عکس های قدیمی و جوانی محمدعلی کشاورز ( پدر سالار )
ب

عکس های قدیمی و جوانی محمدعلی کشاورز ( پدر سالار )

او در شهر اصفهان، محلهٔ سیچان به دنیا آمد و فرزند دوم خانواده کشاورز بود.

خاندان وی اصالتاً از گرجی تبارانی بوده که در زمان شاه عباس به ایران آمده و مسلمان شده‌اند. نام خانوادگی قبلی اصلانی بوده‌است؛ خاندانی که اکنون بخش قابل توجهی از جمعیت گرجیان اصفهان و فریدونشهر را تشکیل می‌دهند.[۵][۶]وی یک بار ازدواج نمود که در سال ۱۳۵۲ این ازدواج به جدایی انجامید و پس از آن دیگر ازدواج نکرد. نتیجه این ازدواج دختر وی به نام نلی است که در بلژیک زندگی و نقاشی تدریس می‌کند.[۷] وی فارغ‌التحصیل هنرستان هنرپیشگی تهران و دانشکده هنرهای دراماتیک بود. او از فارغ التحصیلان رشته نقشه‌برداری نیز بود[نیازمند منبع] و مجری‌گری برخی برنامه‌های مربوط به نقشه‌برداری در صدا و سیما به عهدهٔ وی بوده‌است. وی یک‌بار در دانشکدهٔ پزشکی نیز پذیرفته شد امّا به‌دلیل علاقه و عشق زیادی که به‌بازیگری داشت از تحصیل در این رشته انصراف داد و به‌همان عشقش بازیگری پرداخت.

اولین فعالیت هنری وی بازی در تله‌تئاتر «خودکشی» به کارگردانی علی نصیریان در سال ۱۳۳۹ بود و سپس در نمایش‌هایی همچون «ویولن‌ساز کره‌مونا»، «آنتیگون»، «آندورا»، «ادیپوس شهریار»، «بازی استریندبرگل» بازی کرد.

عکس های قدیمی و جوانی محمدعلی کشاورز ( پدر سالار ) عکس های قدیمی و جوانی محمدعلی کشاورز ( پدر سالار ) عکس های قدیمی و جوانی محمدعلی کشاورز ( پدر سالار ) عکس های قدیمی و جوانی محمدعلی کشاورز ( پدر سالار ) عکس های قدیمی و جوانی محمدعلی کشاورز ( پدر سالار )

 

 

 

عکس های قدیمی و جوانی محمدعلی کشاورز ( پدر سالار )

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *