خانه / خواندنی ها / سگی که 3 گربه زایید+ عکس

سگی که 3 گربه زایید+ عکس

در اتفاقی نادر در جهان، یک سگ در استان دیوانیه عراق ۳ گربه و ۴ توله سگ زاییده است!

 

به گزارش فانیگما  به نقل از باشگاه خبرنگاران، در پدیده ای نادر در جهان، یک سگ ماده صاحب خود را که از اهالی استان دیوانیه واقع در مرکز عراق است،شگفت زده کرد.این سگ ۴ توله سگ و ۳ گربه زایید.

 

بر اساس یک گزارش، استان دیوانیه عراق تولید مثل نادر و عجیب یک سگ را با به دنیا آوردن ۳ گربه و ۴ توله سگ کوچک به ثبت رسانده است. “دکتر علی حبیب” متخصص بیماری های تناسلی در دانشکده پزشکی دانشگاه قادسیه در گفتگوی تلفنی با خبرگزاری کرد زبان “پانسیوز” گفت:این گونه پدیده ها موجب پدید امدن بحث علمی می شود،زیرا پدیده به دنیا آمدن ۳ گربه از یک سگ، در جهان بسیار شگفت انگیز است.

 

وی تاکید کرد، دانشگاه قادسیه آزمایش های دی ان ای را انجام خواهد داد، تا درباره حقیقت این ماجرا اطمینان حاصل کند. “محمد حسین” یک دامپزشک عراقی نیز گفت: پژوهشگران درباره این پدیده نادر تحقیق خواهند کرد، به ویژه اینکه صدای بچه گربه ها نیز طبیعی است و شباهتی به صدای سگ ندارد.

 

صاحب این سگ گفته است که سگ او زمان طولانی در منزل وی به سر می برد و من به پژوهشگران گفته ام که این سگ گربه به دنیا آورده است. وی گفت پژوهشگران این سگ را از من گرفته تا پس از انجام آزمایش ها تا دو روز دیگر آن را به من بازگردانند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *