پ

مایلی‌کهن: کی‌روش هم‌کرنر می‌زند هم‌گل

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: تیم ملی سرپرست ندارد و این کی‌روش است که خودش ضربه کرنر ارسال می‌کند و خودش گل می‌زند!

به گزارش تسنیم، محمد مایلی‌کهن در حاشیه نشست هم‌افزایی مربیان فوتبال درباره اینکه از باشگاه پرسپولیس برای عضویت در کمیته فنی این تیم صحبتی انجام شد یا نه، اظهار داشت: شما خبرنگاران می‌گویید انتقاد نکنیم، ولی از من سوالات انتقادی می‌پرسید. درباره کمیته فنی بهتر است از مدیرعامل و هیئت مدیره پرسپولیس سوال بپرسید چون مشخص نیست آقایان سال آینده در پرسپولیس حضور دارند یا نه. من که پرسپولیسی نیستم و با پرسپولیس کاری ندارم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد انتقادهایی که به کیفیت پیراهن تیم ملی می‌شود گفت: وزیر ورزش حرف قشنگی زد و گفت مشکل پیراهن نیست و پولی است که باید به کی‌روش بدهند. جالب است که بازیکنان تیم ملی خیلی خودجوش درباره کیفیت پایین پیراهن‌های تیم ملی صحبت کردند.

مایلی‌کهن ادامه داد: شما به زمین تمرینی تیم ملی در اردوی آفریقا توجه نکردید. اگر این زمین را در ایران می‌دادند همه از کیفیت آن می‌نالیدند ما این همه هزینه کردیم که برویم در آن زمین با کیفیت پایین تمرین کنیم؟ بهتر است به جای این مسائل به حساب‌های بانکی آقایان نیز توجه کنیم. تیم ملی سرپرست ندارد و این کی‌روش است که خودش ضربه کرنر ارسال می‌کند و خودش گل می‌زند!

وی با اشاره به دعوت نشدن مهدی رحمتی و هادی عقیلی به تیم ملی گفت: عقیلی در 10- 15  سال اخیر یکی از مدافعان برتر ایران بوده و حتی در مقطعی گل‌های حساسی برای ایران به ثمر رساند اما نمی‌دانم چرا اثری از او و رحمتی در تیم ملی نیست.

مایلی‌کهن در پاسخ به این سوال که آیا با این شرایط تیم ملی در جام جهانی نتیجه می‌گیرد؟ عنوان کرد: انشاءالله که نتیجه بگیریم. البته چه نتیجه بگیریم و چه نتیجه نگیریم فرقی برای ما نمی‌کند چون متوجه نشدیم که در این مملکت اگر باران بیاید خوب است یا نیاید. در این مملکت گرانی باشد یک مشکل وجود دارد و اگر گرانی نباشد یک مشکل دیگری وجود دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید