سیاوش گرجستانی کیست + عکس و بیوگرافی

سیاوش گرجستانی
ب

سیاوش گرجستانی کیست + عکس و بیوگرافی

سیاوش گرجستانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار سیاوش گرجستانی می‌توان به بازیگری در سریال امام علی (ع)، سریال همسایه‌ها و سریال کوبار اشاره کرد.

سیاوش گرجستانی در سال ۱۳۷۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم سیاوش گرجستانی در این سال، بازیگری در سریال امام علی (ع) به کارگردانی سید داود میر‌باقری محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی سیاوش گرجستانی بازی در سریال امام علی (ع) بوده است. سیاوش گرجستانی سال ۱۳۷۵ سریال امام علی (ع) نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با سید داود میر‌باقری همکاری داشته است. سیاوش گرجستانی توانست با بازی در سریال امام علی (ع) تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر داریوش ارجمند، مهدی فتحی، بهزاد فراهانی و محمدرضا شریفی‌نیا بر تجارب او افزود.

سیاوش گرجستانی علاوه‌بر سریال امام علی (ع)، سال ۱۳۹۵ در سریال همسایه‌ها نیز بازی کرده است. سیاوش گرجستانی این‌بار با مهران غفوریان یعنی کارگردان سریال همسایه‌ها و هنرمندانی چون مهران غفوریان، شیرین صفری، سید جواد رضویان و سیروس گرجستانی همکاری داشت.

با اینکه سیاوش گرجستانی را بیشتر بعنوان بازیگر می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. سیاوش گرجستانی علاوه‌بر بازیگر به‌عنوان طراح گریم و چهره‌پرداز نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین آثار سیاوش گرجستانی در حرفه‌ی طراح گریم، سریال سه دونگ، سه دونگ، فیلم نطفه شوم و سریال مامور بدرقه است. مهم‌ترین اثر سیاوش گرجستانی در حرفه‌ی چهره‌پرداز، سریال یوسف پیامبر است.

در این سال‌ها سیاوش گرجستانی با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران سیروس گرجستانی با ۴ مرتبه، مهران غفوریان با ۳ مرتبه، نسرین بابایی با ۲ مرتبه، مهران رجبی با ۲ مرتبه و امیر نوری با ۲ مرتبه بیشترین همکاری را با سیاوش گرجستانی داشته‌اند.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی سیاوش گرجستانی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. سیاوش گرجستانی را باید بیشتر بازیگر تلویزیون بدانیم چرا که ۷۵% آثار وی تلویزیونی و ۲۵% آثارش سینمایی است. در واقع سیاوش گرجستانی از مجموع ۴ اثری که در کارنامه دارد، در ۳ اثر در تلویزیون با نام سریال کوبار، سریال همسایه‌ها و سریال امام علی (ع) نام‌های و در ۱ اثر در سینما با نام فیلم ناردون بازی کرده است.

در بیوگرافی سیاوش گرجستانی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی سیاوش گرجستانی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار سیاوش گرجستانی در منظوم سر بزنید. همه ۴ اثر مهم سیاوش گرجستانی در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار سیاوش گرجستانی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر سیاوش گرجستانی در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی سیاوش گرجستانی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی سیاوش گرجستانی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال امام علی (ع) محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی سیاوش گرجستانی کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم ناردون محسوب می‌شود.

مرجع: manzoom.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *