انصراف دختر از خودکشی به خاطر پسر مورد علاقه‌اش

ب
دختری که به خاطر پسر مورد علاقه اش و رهایی از زندگی با شوهر فعلی اش قصد خودکشی از روی پل صنیع خانی را داشت، با تلاش پلیس از این کار صرف نظر کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ساعت ۴ و ۱۰ بامداد امروز ۲۹ اردیبهشت ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس تهران بزرگ مبنی بر یک مورد اقدام به خودکشی در آدرس اتوبان آزادگان، پل صنیع خانی بلافاصله واحد گشت خودروی کلانتری ۱۵۲ خانی آباد نو به موقعیت اعزام و به بررسی موضوع پرداخت.

در بررسی های پلیس مشخص شد که زن جوانی به نام سمیه ۲۵ ساله روی پل صنیع خانی با آویزان کردن خود از میله های کناری قصد خودکشی داشته که خودروهای عبوری متوجه آن شدند و با تماس به آتش نشانی و پلیس ۱۱۰ موضوع را اطلاع داده اند که سریعا امدادگران و ماموران نیروی انتظامی در محل حاضر و  با صحبت و مشاوره یک ساعته وی را از این اقدام منصرف کرده  و از کنار پل دور می کنند.

ماموران سمیه را بلافاصله تحت الحفظ به کلانتری منتقل و در حالی که حال مساعدی نداشت و مدام گریه می کرد پس از آرام شدن تحت بازجویی قرا می دهند که وی قصد خود را از خودکشی انصراف نازمزدش به هویت فرشید از ازدواج با وی عنوان کرد.

وی در ادامه اعلام داشت : مدتی با فرشید دوست بودم تا اینکه وی از ازدواج با من پشیمان شد و من نیز بلافاصله با یکی از پسر های فامیل به پیشنهاد خانواده ام ازدواج کردم.

سمیه افزود: در حال حاضر با شوهرم مشکل دارم و زندگی به کامم تلخ شده است و به دلیل اینکه شوهرم از بستگان مادرم است جرات متارکه و بیان طلاق را ندارم و به همین دلیل صبح امروز تصمیم به خودکشی گرفته تا از این زندگی زجرآور رهایی یابم.

در ادامه ماموران با خانواده سمیه تماس گرفته و آنان با حضور در کلانتری گفته های دخترشان را تائید کردند.

سرهنگ امید بهمنیاری رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی آباد نو با اعلام این خبر گفت: سمیه به دلیل اینکه با  اقدام به خودکشی، اخلال در نظم عمومی کرده بود برای  رسیدگی به جنبه عمومی جرم به مرجع قضایی معرفی شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.