یکشنبه , ۴ آبان ۱۳۹۹

داستان سریال سوگند + بازیگران و عکس

سوگند (به ترکی: Yemin) یکی از محبوب ترین مجموعه های تلویزیونی ترکیه در سال ۲۰۱۹ است که در ۷۰ قسمت ۶۰ دقیقه ای در ژانر درام و عاشقانه تولید شده است. Ozgi Yaiz و Gakberk Demirsi بازیگران اصلی سریال در نقش های ریحان و امیر تارون هستند. پخش این سریال از ۱۸ فوریه سال جاری آغاز شد.

داستان سریال سوگند

فصل اول: ریحان دختری پرتلاش و فروتن است. مادرش ، مری ، او را به تنهایی بزرگ کرد. او همیشه از دوست قدیمی مادرش ، آقای حکمت ، مردی که علاقه خاصی به این دختر کوچک مودب داشت ، کمک می گرفت. سالها بعد ، مادر ریحان ؛ مریم می میرد و آقای حکمت برای تشییع جنازه به زادگاه خود سفر می کند ، جایی که او بار دیگر تحت تأثیر قلب مهربان و رفتار مهربان ریحان قرار می گیرد و چقدر شجاعانه توانسته است از پس سختی های زندگی و از دست دادن تنها عزیزش برآید. . بیا. او امید و زندگی را در ریحان می بیند و از آنجا که تازه فهمیده است که یک بیماری لاعلاج دارد ، فکر می کند می تواند بار زندگی خود را به دوش ریحان بگذارد.

همسر آقای حکمت زنی حریص و فاسد است که حتی قادر به مراقبت از دختر معلول خود نیست. و پسرش امیر یک شورشی وحشی و بی پروا است که می تواند به راحتی ثروت خانواده را از بین ببرد ، ثروتی که آقای حکمت در طول زندگی خود با تلاش به دست آورده و اکنون یک تجارت موفق دارد. آقای حکمت ریحان را برای ازدواج با پسر فاسد خود ، که ریحان در ابتدا با او مخالف است ، به استانبول می آورد.

سرانجام ریحان اگرچه کمی مردد است اما فقط به این دلیل که آقای حکمت به مادرش کمک کرد قول ازدواج با پسرش امیر و رسیدگی به امور خانواده را می دهد. در ابتدا امیر نمی خواهد با ریحان ازدواج کند زیرا او اینقدر آزادی خود را دوست دارد اما سرانجام با اصرار پدرش با ریحان ازدواج می کند و عهد می کند که یک درس دیگر به پدرش بدهد و ثابت کند که باید خودش تصمیم بگیرد. امیر با ریحان رفتار نامناسبی دارد تا بتواند خود امیر را طلاق دهد و اجازه دهد امیر هر کاری می خواهد انجام دهد و خود را برای همیشه از کنترل پدر رها کند. مادر امیر هم با ریحان رفتار بدی دارد اما ریحان فقط دلش را برای پدر شوهر و خواهرشوهرش خوش کرده است.

مادر امیر توطئه دیگری علیه ریحان انجام داده است زیرا او می خواهد پسرش با خانواده ای از طبقه بالای جامعه ارتباط برقرار کند. امیر ، که عذاب های خود را برای ریحان آغاز کرده است ، در برهه ای از خود می پرسد که چرا این دختر بی گناه باید رنج بکشد در حالی که این پدرش است که می خواهد به او آسیب برساند. به همین دلیل ، او کمی نرمتر می شود و ریحان بعد آرام تر و منعطف تری از امیر را می بیند و علی رغم ظاهر سرسخت امیر ، مقاومت در برابر او را غیرممکن می داند.

در حالی که آینده برای تازه عروس ها کمی روشن تر به نظر می رسد ، متأسفانه بیماری آقای حکمت او را غرق می کند و به مادر امیر فرصتی می دهد تا خانواده را تحت کنترل خود درآورد. او زندگی را برای عروس خود به یک کابوس تبدیل می کند و پسرش امیر را مجبور می کند با دختر یک خانواده از طبقه بالاتر در استانبول رابطه برقرار کند.

فصل ۲: ​​پس از پوشیدن سنگ و جاودانه بودن برای امیر حکمت ، که از طریق ریحان به خیانت امیر پی برد ، از ریحان می خواهد که سوگند خود را بشکند. ریحان سوگند خود را می شکند و سه ماه می رود. او کل خانه را تحویل گرفت و حکمت که متوجه کارهای بد جاویدان با ریحان شد ، جاویدان را از خانه بیرون انداخت.

 

بازیگران

اوزگی یائیز در نقش ریحان تارهون
گاکبرک دمیرسی در نقش امیر تارهون
Berkant Müftüler در نقش حکمت تارهون
Gül Arcan در نقش جاویدان تارهون
Can Verel در نقش کمال تارهون
Cansın Mina Gür در نقش ماسال تارهون
Ceyda Olguner در نقش جمره
Sıla Türkoğlu در نقش سونا تارهون
Ali Dereli در نقش ظفر
Derya Kurtuluş Oktar در نقش شهریه

Can kaglar در نقش تاجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *