شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹

شهره قمر کیست + جزئیات زندگی شخصی

شهره قمر ، متولد ۳ اکتبر ۱۹۹۳ در کردستان ، بازیگر سینمای ایران است.

تاریخ تولد وی در سال ۱۳۷۲ در وب سایت رسمی این بازیگر ذکر شده است. اگرچه خوانندگان پیام های زیادی درباره سن این بازیگر ارسال کرده اند ، اما ما در مورد آن صحبت نمی کنیم.

در برخی منابع ، تاریخ تولد وی  ۱۳۶۴ ذکر شده است ، که وی به شدت آن را انکار می کند.

وی درباره اصالت و هنر خود می گوید:

من اصالتاً از پدری کرد هستم. در واقع من در کردستان به دنیا آمدم اما شناسنامه ام در تهران صادر شد.

اما این افتخار من است که بگویم من کرد هستم و در شهری در کردستان به دنیا آمدم. من تحصیلات آکادمیک ندارم ، رشته اصلی من حسابداری است. من عاشق هنر هستم.

من به موسیقی علاقه زیادی دارم ، می توانم بگویم که به نوعی موسیقی دان هستم ، حرفه ای گیتار می زنم.

بسیاری از مخاطبان وی از جمله مخاطبان خاص و عام سینما و غیر سینما و حتی منتقدانی که به دلیل گریم متفاوت وی که همیشه فرسنگ ها با چهره واقعی اش فاصله دارد ، او را “دختر هزار چهره سینما” می نامند و فقط به بازیگری او متکی است. شده است.

او بازیگری را از سال ۸۸ شروع کرد. اولین حضور او در سینما در فیلم انعکاس بود. وی در این فیلم توانست نمایشی قابل قبول و باورپذیر در قالب زنی اغواگر به نام “فرشته” ارائه دهد.

با محاسبه تاریخ تولد ذکر شده در وب سایت رسمی این بازیگر و زمان فیلمبرداری فیلم “انعکاس” که در سال ۸۶ بود ، این بازیگر در آن فیلم ۱۴ ساله بود!

شهره قمر تمایز و تفاوت خود را با سایر بازیگران هم نسل خود در گریم و تغییر صدا و بازیگری فقط در سینما می داند. او تفاوت را با دیگر بازیگران می داند و به این تفاوت اعتقاد دارد و این ویژگی را به عنوان سبکی به نام خودش ثبت کرده است.

وی می گوید:

من در یک باشگاه خصوصی مشغول تدریس ورزش هستم. من دانش آموزان خوبی دارم. ورزش یکی از ارکان اصلی زندگی من است. شاید بتوانم بگویم که بیشتر اوقات فراغتم ورزش ، سوارکاری و مربیگری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *