ماجرای رابطه نیمار با ناتالیا بارولیچ مدل آمریکایی+ عکس

Natalia-Barulich
ب

بدون شک یکی از حواشیه رسانه های بزرگ در این تابستان مثلث عشقی بین ناتالیا بارولیچ ، مدل آمریکایی-کروات ، نامزد سابق او ، مالوما خواننده کلمبیایی و نیمار ، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن بود.

این جنجال از آنجا آغاز شد که مالوما در آخرین ترانه “هاوایی” خود به طور غیر مستقیم به رابطه عاشقانه نامزد سابق خود ناتالیا و ستاره برزیلی پاری سن ژرمن اشاره کرد. البته مالوما کمی بعد گفت که هیچ اختلافی با نیمار ندارد.

حالا ، یک ماه پس از جنجال ، ناتالیا سکوت خود را در مورد رابطه اش با نیمار شکست و یک مصاحبه اختصاصی با تلویزیون مکزیک داشت. این مدل کروات اظهار داشت که رابطه او با نیمار چیزی بیش از “دوستی ساده” نیست. ناتالیا گفت: “نیمار یک دوست خوب برای من استو نمی دانم چرا رسانه ها فکر می کنند ما در یک رابطه عاشقانه هستیم. ما فقط عکس گرفتیم. من او را تحسین می کنم و او شخصیت فوق العاده ای دارد. او یک دوست بزرگ است. همیشه” . “او شخصیت عالی دارد و شخصیت بزرگی در زندگی من است.”

از طرف دیگر ، ناتالیا در مورد اینکه آیا مالوما در آهنگ اخیر خود ذکر شده است اظهار داشت: “من چیزی راجع به آن باور ندارم. نمی دانم او چیزی به من داده است یا نه ، اما من واقعاً اهمیتی نمی دهم. همه چیز که مربوط به گذشته است از بین رفته است و من می خواهم همه چیز را آنجا بگذارم. این یک تجربه منحصر به فرد در زندگی من بود و پشیمان نیستم ، اما وقت آن است که از آن بگذریم. “ما از هم جدا شده ایم.”

در هر صورت ، به نظر می رسد که با این گفتگوها سرانجام مشخص شد که هیچ رابطه عاشقانه ای بین نیمار و ناتالیا بارولیچ وجود ندارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.