نقطه جی در زنان کجاست + عکس

sleep-happy-190925
ب

نقطه G چیست و کجاست؟ آیا نقطه G وجود دارد؟

مدت هاست که این سوال در ذهن زنان و مردان را به خود مشغول کرده است تا لذت جنسی بیشتری را ببرند.

ارنست گروفنبرگ ، یک محقق آلمانی ، ابتدا نقطه G را در دهه های ۱۹۴۰ و ۱۹۲۰ شناسایی کرد.

مطالعه ای در سال ۲۰۱۲ نشان داد که شواهد کالبدشناسی زیادی مبنی بر داشتن نقطه G در همه زنان وجود ندارد.

اما شواهد و گزارش های قابل اعتماد کافی وجود دارد که نشان می دهد یک منطقه خاص در داخل واژن وجود دارد که زن را به ارگاسم تحریک می کند.

محققان انگلیسی در سوال از ۱۸۰۰ زن که آیا فکر می کنند دارای یک نقطه G هستند ، ۵۶ درصد پاسخ مثبت دادند ، این پاسخ برای مردان که می خواهند با انگشتان خود به ارگاسم برسند ، پاسخ دلگرم کننده ای نیست. بعضی از خانمها به دلیل تحریک نقطه G دیوانه می شوند و برخی دیگر تفاوت زیادی با آنها ندارند. با این حال ، اگر روش صحیح یافتن نقطه G را می دانید ، بهتر می توانید همسرتان را ارگاسم کنید.

شما باید همسرتان را تحریک کنید تا اولین نقطه G را پیدا کند

اولین و مهمترین نکته در یافتن نقطه G این است که مطمئن شوید دست ها و ناخن های خود را با مسواک تمیز شسته اید و ناخن های شما طولانی نیستند. زیرا قرار است انگشت شما وارد ناحیه ای بسیار حساس و آسیب پذیر شود. به دلیل قرارگیری نقطه G ، انگشتان در یافتن و تحریک نقطه G بسیار مثر هستند.

اما قبل از اینکه بتوانید نقطه G را پیدا کنید ، باید همسر خود را به اندازه کافی با پیشگفتار تحریک کنید. نقطه G بخشی از بافت واژن است که پس از محرک برجسته می شود. بنابراین اگر همسرتان به اندازه کافی تحریک شده باشد تا نفوذ کند و ترشحات واژن او صاف باشد ، یافتن نقطه G برای شما راحت تر خواهد بود.

اگرچه مطمئن نیستیم که همه زنان نقطه G دارند ، اما اگر بخواهیم به طور پیش فرض در مورد محل نقطه G صحبت کنیم ، باید بگوییم که نقطه G در داخل واژن حدود ۵ سانتی متر و دقیقاً بالاتر از آن است. دیواره واژن زیر استخوان شرمگاه. اگر به پشت دراز کشیده اید و انگشت خود را با کف دست به داخل واژن او قرار داده اید ، دیواره بالایی واژن را معاینه کنید. اگر نتوانستید نقطه G را پیدا کنید ، از او بخواهید که زانوان خود را داخل شکم خود خم کند تا بتوانید راحت تر کار کنید. بررسی کنید تا برآمدگی نقطه G را پیدا کنید.

چگونه می توان نقطه G را تحریک کرد؟

اکنون که دانستید نقطه G کجاست ، باید بدانید که چگونه آن را تحریک کنید. همانطور که نباید با فشار یکسره آلت تناسلی خود را وارد واژن کنید ، اگر می خواهید با انگشت خود نقطه G را تحریک کنید ، باید کارهای خود را به آرامی و به آرامی انجام دهید. وقتی انگشت شما به نقطه G رسید ، می توانید از حرکات دورانی برای ماساژ آن استفاده کنید. اگر زیر دست انگشت خود برجستگی یا بافت خاصی را احساس کردید ، ما در مسیر درست هستیم. نقطه G مانند یک بافت لوبیایی شکل است که می توانید متفاوت از بافت اطراف آن را احساس کنید.

سعی کنید بهترین راه تحریک نقطه G را با حرکات و سرعتهای مختلف ریتمیک پیدا کنید. اگر همسرتان چیزی احساس نمی کند ، سرعت یا فشار را افزایش دهید و حرکت خود را مطابق احساسات خود تنظیم کنید.

هنگام ورود می توانید یک بالش زیر کمر شریک زندگی خود قرار دهید تا واژن رو به بالا باشد و هنگام ورود تماس بیشتری با نقطه G داشته باشید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.