ماجرای عکس های لوء رفته سارا و نیکا در استخر مختلط !
پ
پ

 

به تازگی تصاویری از سارا و نیکا در فضای مجازی توسط شخصی ناشناس در خارج از کشور، منتشر شده که این دو بازیگر را به دردسر بزرگی انداخته است.

 

عکس‌های لو رفته از سارا و نیکا به صورت پنهانی گرفته شده و این دو را درحالی نشان می‌دهد که در یک استخر عمومی در خارج از کشور هستند.

ماجرای عکس های جنجالی سارا و نیکا

سارا و نیکا 2 بازیگر سریال پایتخت که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش کرده اند مقیم کشور سوئد هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در استخر مختلط حاضر شده بودند، این در حالی است که آن ها باید باتوجه به سلبریتی‌ بودن در ایران متوجه رفتارهای خود می بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده سارا و نیکا، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آن ها حضور یافته اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر 2 قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در خاک ایران باشد، ممکن است پنهانی توسط دوربین هایشان شکار شوند.

این ماجرا احتمالا آینده بازیگری خواهران فرقانی اصل در ایران را دچار تزلزل خواهد کرد.

باید دید با توجه به این ماجرا بازهم سری شش گانه سریال «پایتخت» از تلویزیون باز پخش خواهد شد

ماجرای عکس های لوء رفته سارا و نیکا در استخر مختلط !

واکنش سارا و نیکا : شکایت می کنیم ، زندگی شخصی خودمونه !

به گزارش رکنا، سارا و نیکا با توجه به انتشار عکس های خصوصی شان در خارج از ایران که در یک استخر مختلط حضور داشته اند می توانند خودشان یا وکیلشان با حضور در دادسرای جرائم رایانه ای تهران به طرح شکایت از فردی که عکس های برهنه با پوشش شنا این 2 بازیگر را پخش کرده است بپردازند.

پشت پرده انتشار عکس های برهنه سارا و نیکا

پلیس فتای ایران با توجه کادر مجرب و تکنولوژی های پیشرفته ای که دارد قادر به این است که اولین عامل انتشار کننده عکس های استخر سارا و نیکا را شناسایی کند و آنها را به دست قانون بسپارد .

ماجرای عکس های لوء رفته سارا و نیکا در استخر مختلط !

جنجال عکس های لو رفته از سارا و نیکا در استخر مختلط

بتازگی عکس های منشوری از سارا و نیکا در استخر در فضای مجازی توسط شخصی ناشناس در خارج از کشور، منتشر شده است، به طوری که این 2 بازیگر را به دردسر بزرگی انداخت. آیا سارا و نیکا مجبور می شوند با سلبریتی بودن در ایران خداحافظی کنند؟

 

ماجرای عکس های جنجالی سارا و نیکا

سارا و نیکا 2 بازیگر سریال پایتخت که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش کرده اند مقیم کشور سوئد هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در استخر مختلط حاضر شده بودند، این در حالی است که آن ها باید باتوجه به سلبریتی بودن در ایران متوجه رفتارهای خود می بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده سارا و نیکا، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آن ها حضور یافته اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر 2 قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در خاک ایران باشد، ممکن است پنهانی توسط دوربین هایشان شکار شوند.

ماجرای عکس های لوء رفته سارا و نیکا در استخر مختلط !

 

منابع: رکنا نیوز و صراط نیوز

 

در اینباره بخوانید :

جنجال عکس های لوء رفته سارا و نیکا پایتخت + فیلم

ثبت دیدگاه

یک پاسخ برای “ماجرای عکس های لوء رفته سارا و نیکا در استخر مختلط !”
  1. کسانیکه بدنبال عیبجویی و ریختن ابروی دیگران هستند جز جهنم جایی ندارند. دیگر زمان ان گذشته که مردم به این مزخرفات اهمیت دهند. انسانیت و صداقت و عیب پوشی و مسئولیت پذیری و دلسوزی برای همنوعان ارزش های جاودان هستند

    Reply
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.