بیوگرافی آوا دارویت و عکس های بازیگر نقش هاویر + همسرش

آوا دارویت ، بازیگر نقش هاویر در سریال ایلدا ، یک هنرمند دورگه ایرانی است که دو تابعیتی دارد و به دلیل ایتالیایی بودن پدرش تابعیت ایتالیا دارد.

آوا دارویت در 13 سپتامبر 1993 در ایتالیا از پدری ایتالیایی و مادری ایرانی متولد شد و دارای یک برادر به نام آرمان است.

پدر آوا پیترو دارویت سرپرست ارشد کارخانه است و مادرش منظر دارویت مهندس معمار می باشد.  پدرش اهل شهر رویت ایتالیا است.

ایفای نقش باران در سریال است و نیست ، نقش لیلا در سریال دکتر ماهان و خانواده فلورا در سریال قتل خاموش آوای دارویت چهره شناخته شده تری را در بین مردم ایجاد کرد.

آوا دارویت برای بازی در فیلم اسکی باز به جشنواره فیلم المپیا در یونان دعوت شد. در این جشنواره ، اسکی باز تنها نماینده ایران با آثاری مانند کشور شیشه ای (دانمارک) ، اسکی باز (ایران) ، کوئلیو و پل (فرانسه) ، کوه جو (انگلیس) ، ماتی و سامی (فنلاند) ، گنجینه (مکزیک) است. )) افراد (اندونزی ، هلند ، قطر ، استرالیا) ، کبوترها (ترکیه) ، پیکو رویا (هند) ، مودو سوپ (آلمان) ، مرکل مورلند (آفریقای جنوبی) و فورتونا (بلژیک) به رقابت پرداختند.

اسکی باز قبلاً نیز نامزد هفت پروانه طلایی ، معتبرترین و بهترین فیلم سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان و نامزد جایزه اسکار آسیا و اقیانوسیه شده بود.

حواشی بازی آوا دارویت در سریال وارش

آوا دارویت در سریال وارش در نقش همسر دوم یوسف بازی کرد. این نقش برای آوا حاشیه هایی داشت. وی در سریال وارش در نقش نوبر بازی کرد. ابراز عشق در لفافه به یوسف که در آستانه جدایی از همسرش بود ، برای آوا دارویت بازیگر نقش نوبر یکی از حاشیه های این سریال بود که واکنش های منفی زیادی را در پی داشت. بسیاری نوبر را عامل جدایی یوسف از همسرش می دانستند.

آوا در حال حاضر مجرد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *