اخبار داغ

بازی مومو momo چیست + خطرات خودکشی این بازی

بازی مومو momo چیست

ما در دوره ای از تاریخ زندگی می کنیم که آنچه در فیلم ها و سریال های تلویزیونی نشان داده می شود در زندگی واقعی نیز اتفاق می افتد. بازی Momo جایگزین دیگری برای بازی نهنگ آبی و دیگر بازی های ترسناک است که در نهایت منجر به خودکشی شخص شرکت کننده در بازی می شود.

بازی WhatsApp momo اولین قربانی خود را گرفت و گفته می شود دختری ۱۲ ساله با شرکت در این بازی خودکشی کرده است. تصویری که مشاهده می کنید عکس زن ترسناک واتس اپ است که با برقراری تماس ویدیویی و نمایش تصویر خود بر روی صفحه تلفن قربانیان خود را شوکه می کند.

این بازی آنلاین در هفته های اخیر در سراسر جهان دیده شده است و به سرعت گسترش یافته است و دلیل آن مشخص نیست و قربانیان آن را مانند بازی نهنگ آبی در سراسر جهان می برد ؛ البته غیر از یک دختر ۱۲ ساله هیچ موردی توسط ما گزارش و دریافت نشده است!

بازی Momo ابتدا کاربران را به چالش می کشد تا با شماره تماس ناشناس به “Momo” پیامی ارسال کنند. در مرحله بعد ، پس از ارسال پیام ، تصاویر ترسناک و پیام های خشن برای کاربر ارسال می شود.

عکس این عروسک ترسناک متعلق به یک عروسک ساز ژاپنی است و تاکنون ۷ شماره تماس مربوط به این بازی کشف شده است که پیش شماره آن متعلق به ژاپن و چندین کشور در آمریکای جنوبی است.

در حال حاضر مشخص نیست که انگیزه بازی مومو چیست ، اما مقامات هشدار داده اند که فرستندگان ناشناس پیام اصلی ممکن است از این بازی برای سرقت اطلاعات یا تشویق به خشونت و خودکشی استفاده کنند.

این چالش در چندین کشور از جمله آرژانتین ، مکزیک ، ایالات متحده ، فرانسه و آلمان مشاهده شده است. البته ، به نظر می رسد که در آمریکای جنوبی بسیار محبوب است و هدف اصلی آن نوجوانان است.

به گزارش بویر آیرس تایمز ، دختر ۱۲ ساله که احتمالاً قربانی این بازی شده است ، قبل از خودکشی از همه فعالیت های خود فیلمبرداری کرده است. مقامات معتقدند که ممکن است شخصی او را به خودکشی ترغیب کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا