بیوگرافی سارا رسول زاده و همسرش + عکس

سارا رسول زاده در سال ۱۳۶۸ متولد شد و آخرین فرزند یک خانواده شش نفره است. وی اصالتاً تبریزی است. والدین سارا در تربیت فرزندان خود همیشه دو اصل را در نظر گرفته اند: داشتن تحصیلات عالی از دیدگاه مادر و انجام ورزشی برای سلامتی از دیدگاه پدر.

 

بر اساس این دو اصل ، سارا رسول زاده از کودکی با هندبال آشنا شد و یکی از علاقه های او ادامه تحصیل در دانشگاه است. وی چندین سال در تیم هندبال نفت عضو بود. فعالیتی که مادر را نگران می کند که وقت کافی برای تحصیل خود نگذارد. سارا در دوران دانشجویی چندین تئاتر عروسکی داشت و در آن زمان چندین نمایش تئاتر او را همراهی می کرد.

4646 - بیوگرافی سارا رسول زاده و همسرش + عکس

تحصیلات

 

پیگیری مادر برای ادامه تحصیل فرزندانش باعث شده است که یکی از خواهران سارا اکنون برای دکترای تحصیل کند و دیگری برای تحصیل در رشته حقوق. برادر سارا نیز در رشته مکانیک فارغ التحصیل شد. سارا رسول زاده خودش لیسانس مدیریت صنعتی دارد.

فعالیت سارا رسول زاده در تئاتر

جالب است بدانید که سارا رسول زاده هیچ دوره آکادمیک در زمینه بازیگری نگذرانده است. تنها حضور وی در یک دوره آموزش بازیگری مربوط به کارگاه های استاد رفیعی است. وی همچنین از معلم قدیمی دبیرستان به نام “آیدا کریمی” به عنوان تنها معلم خود قبل از علی رفیعی نام برد.

56456451 - بیوگرافی سارا رسول زاده و همسرش + عکس

سارا رسول زاده از سال ها پیش با فعالیت در زمینه بازیگری و تئاتر شروع به آشنایی با مخاطبان خود کرده بود. اما در سال ۱۳۹۴ و با شروع سریال “عاشقانه” چهره او در قالب بازیگری بیش از پیش معرفی شد. سارا رسول زاده در کارنامه هنری خود سابقه طولانی در تئاتر عروسکی دارد.

 

وی از کودکی با این سبک تئاتر آشنا شد و هر از گاهی تا دوران دانشجویی خود همین کار را انجام می داد. رسول زاده در زمینه تئاتر نیز اثر درخشان “یرما” از استاد علی رفیعی را در کارنامه هنری خود دارد. وی به دلیل تلاش های وی و همچنین بر اساس سابقه تئاتر برای شرکت در کارگاه های آموزشی علی رفیعی انتخاب شد.

4646848 - بیوگرافی سارا رسول زاده و همسرش + عکس
داستان مجری شدن سارا رسول زاده

در اوایل سال ۱۳۸۸ ، سارا رسول زاده پس از تماس توسط شخصی که هنوز گفت این کار را نکرده است ، توسط رادیو و تلویزیون دعوت شد تا در یک تست عملکرد شرکت کند. سارا این آزمون را به خوبی پشت سر می گذارد و برای اولین بار با برنامه ای به نام “ترمه طلا” در تلویزیون ظاهر می شود.

این برنامه به سفارش گروه کودک و به کارگردانی “محمدرضا حیدری” توجه مخاطبان را به خود جلب می کند. همانطور که رسول زاده می گوید: “بسیاری از مردم من را با نام طلا می شناسند.” رسول زاده بازیگری را بسیار سخت می داند و دلیل موفقیت خود در عرصه بازیگری را تجربه تئاتر خود می داند. وی پس از موفقیت در برنامه ترمه طلایی در همان کانال دوم سیما ، مجری برنامه زنده آفتابگردان شد.

رسول زاده پس از موفقیت در این برنامه به شبکه جام جم می رود. وی میزبان برنامه “دوستان” به تهیه کنندگی مسعود ساکت بود که پیش از این توسط زهرا عاملی ، مجری مشهور صدا و سیما اجرا شده بود. سارا مدت کوتاهی در برنامه “من مثبت” در شبکه پنج سیما کار می کرد.

56465414 - بیوگرافی سارا رسول زاده و همسرش + عکس

آخرین حضور سارا به عنوان مجری به برنامه با کیفیت عالی “رنگارنگ سفید” به تهیه کنندگی الهه بهبودی برمی گردد. این برنامه که تا اواسط سال ۱۳۹۳ ادامه داشت ؛ این یکی از موفق ترین برنامه های سارا رسول زاده بوده است. او به دلیل برنامه “جام ما” که آن روزها با اجرای رایگان نامداری پخش می شد ، الهه بهبود را می شناخت.

وضعیت

وی در حال حاضر مجرد می باشد.

 

کلیدواژه : سارا رسول زاده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید