معرفی سریال کره ای

سریال کره ای سرنوشت Faith / بازیگران

ایمان (신의) یا سرنوشت یک مجموعه تلویزیونی درام تلویزیونی کره جنوبی با بازی لی مین هو ، کیم هی سان ، یو سونگ ، ریو داک هوان و پارک سه یانگ است.

این مجموعه در ژانرهای فانتزی ، تاریخی ، پزشکی و عاشقانه ساخته شده است.

این مجموعه با نام پزشک اعظم نیز شناخته می شود. سریال سرنوشت در سال 2012 آماده پخش بود.

این سریال از تاریخ 27 دی 93 و از  ساعت 22:00 به وقت تهران تا 22 بهمن از شبکه نمایش جمهوری اسلامی ایران پخش شد.

داستان

فرمانده چوی یانگ (لی مین هو) محافظ امپراتور گنگ مین از سلسله گوریئو است که با دستور امپراطور از یک دروازه مخفی عبور می کند و یک پزشک زن به نام یو یون سو (کیم هی سان) را با خود می برد برای نجات جان ملکه (662). سال قبل) برنده است. چوی یانگ به یون سو قول می دهد که او را به زمان خودش برگرداند و تا آخر از او محافظت کند. از یک سو شایعاتی مبنی بر اینکه یک پزشک زن با مهارت های خارق العاده از سرزمینی مخفی به گوریئو آمده و می تواند آینده را بخواند ، در حال به خطر افتادن است و زندگی یون سو در خطر است. گی چول مردی بسیار ثروتمند است که سعی در گرفتن یو یون سو دارد. و این باعث رویارویی چوی یانگ و گای چول می شود. چوی یانگ یک جنگجوی بسیار شجاع و وفادار است که به دلیل مرگ دختری که هفت سال پیش عاشق او شد ، هدف خاصی را در زندگی دنبال نمی کند ، اما با آمدن یون سو ، شادی و طراوت دوباره به چوی یانگ بازگشت زندگی او به یون سو وفادار می ماند و تا آخر از او محافظت می کند. اگرچه چوی یانگ می داند که نمی تواند در کنار یون سو بماند (زیرا زندگی او در معرض خطر است و باید به گذشته برگردد) اما او عشق خود را با تمام وجود احساس می کند. یون سو دفترچه ای از Gye Chool دریافت می کند که Gye Chool معتقد است دفتر آن متعلق به هاواتا است (پزشک افسانه ای که گمان می رفت از یک سرزمین مخفی آمده است) و یون سو اطلاعاتی را در آن مطب پیدا می کند که حاوی زمان دقیق باز شدن در و نامه هایی که یون سو برای خودش نوشت ، اما یون سو به او یادآوری نمی کند که چنین نامه هایی را نوشته باشد! با این حال ، او از طریق این نامه ها ، که اطلاعاتی در مورد آینده فراهم می کند ، خطرات پیش روی چوی یانگ را از بین می برد و از زندگی او محافظت می کند.

در پایان ، وقتی دروازه زمان باز می شود ، گای چول چوی یانگ را مجروح می کند و یون سو را از دروازه عبور می دهد ، به این امید که در آینده با او همراه شود ، اما گای چول نمی تواند از دروازه عبور کند. یون سو برخی از تجهیزات پزشکی را برمی دارد و به سرعت به دروازه زمان می رود تا با بازگشت به زمان جان چوی یانگ را نجات دهد ، اما او صد سال قبل از تولد چوی یانگ سفر می کند ، یون سو نامه هایی را که در همان زمان دریافت کرده می نویسد و متوجه می شود که نامه ها را خودش نوشته است و با این امید زندگی می کند که روزی برگردد و چوی یانگ زنده باشد. پس از مدتی ، شیر دوباره باز می شود و یون سو از آن عبور می کند و به آینده بازمی گردد ، اما به سرعت دوباره امیدوار می شود که به زمان چوی یانگ بازگردد. سرانجام ، یون سو دوباره از پنجره زمان عبور می کند ، پنج سال پس از ترک چوی یانگ و یافتن او در همان مکان بازگشت. چوی یانگ پنج سال را در همان تاریخ به یاد یون سو در دهانه دروازه گذراند و به قول خود به یون سو عمل کرد و زندگی خوبی داشت.

و سرانجام ، چوی یانگ و یون سو دوباره ملاقات می کنند ، اما این بار برای همیشه.

بازیگران

لی مین هو هنرپیشه متولد ۱۹۸۷ نقش اصلی سریال ایمان/وفا همراه با کیم هی سان

کیم هی سان هنرپیشه متولد ۱۹۷۶ نقش اصلی سریال ایمان/وفا همراه با لی مین هو
پارک سه سه یونگ به عنوان ملکه دوک
یو اوه سنگ در نقش گی گیول
فیلیپ لی در نقش جانگ بین
کیم سو یون در نقش دئو گی
آواز هون در نقش چوم اوم جا
شین یونگ جان در نقش هوا سو این
ریو دوک هوانگ در نقش شاه گنگمین امپراطور
پارک یون جه در نقش شاهزاده دوک هونگ
آن جه ووک به عنوان پزشک دادگاه (دستیار یو اون سو)

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا