یکشنبه , ۴ آبان ۱۳۹۹

مونیکا بلوچی کیست + زندگی شخصی و عکس

مونیکا بلوچی تنها فرزند است و در ۳۰ سپتامبر ۱۹۶۴ در چیتا دی کاستلو     ایتالیا متولد شد و در سن جیستینو بزرگ شد. در سن ۱۳ سالگی ، او به عنوان یک عکاس محلی نمونه   شد و پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان برای تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه پروجا به پروجا رفت.


مدل سازی

بلوچی شغل مانکن را به عنوان یک فریلنسر آغاز کرد و بعداً در سال ۱۹۸۸ دانشکده حقوق را رها کرد و به کار تمام وقت خود ادامه داد و به یک مرکز مد اروپا در میلان رفت. وی در آنجا با مدیریت مدل Elite قراردادی امضا کرد. در سال ۱۹۸۹ ، او به یک مدل پیشرو در پاریس و نیویورک تبدیل شد و با شرکت های بزرگی مانند Dolce & Gabbana و El قرارداد بست.

در سال ۲۰۰۳ ، او با مجله Maxim همکاری کرد.   مجله سلامت مردان ، وی را در بیست و یکمین در “۱۰۰ زن جذاب تاریخ” قرار داد.  مجله Skeman نیز او را جذاب ترین زن سال ۲۰۰۲ معرفی کرد.  طبق دو روزنامه ملی ایتالیا ، وی نمادی از جذابیت این کشور است.

او در سال ۲۰۱۲ چهره جدید دولچه و گابانا شد.

او همچنین با چندین شرکت مد در لندن ، میلان و نیویورک قرارداد بست.  در بهار سال ۲۰۱۹ ، او در هفته مد میلان شرکت کرد. یکی از نمایش های مد Dolce & Gabbana به همراه سایر مدل های دهه ۱۹۹۰ مانند ایزابلا روسلینی ، Eva Herzigova و هلنا کریستنسن ظاهر شد و مدتی در کانون توجه بود.
بازیگری

بلوچی حضور در کلاس های بازیگری را از سال ۱۹۸۹ آغاز کرد. او فعالیت بازیگری خود را از اوایل دهه ۱۹۹۰ آغاز کرد. او چندین نقش کوچک در فیلم های قرعه کشی (۱۹۹۱) و دراکولا برام استوکر (۱۹۹۲) داشت. در سال ۱۹۹۶ ، با تثبیت جایگاه بازیگری ، نامزد دریافت جایزه سزار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.   او در مالنا (۲۰۰۰) ، اخوان گرگ (۲۰۰۱) و برگشت ناپذیر (۲۰۰۲) به عنوان بازیگر در سراسر جهان شناخته شد.

او از آن زمان در چندین فیلم در سینمای اروپا و هالیوود ظاهر شده است ، از جمله اشکهای خورشید (۲۰۰۳) ، ماتریکس: بارگیری مجدد (۲۰۰۳) ، مصائب مسیح (۲۰۰۴) ، برادران گریم (۲۰۰۵) ، ضربات آخر ( ۲۰۰۷) ، به گذشته نگاه نکن (۲۰۰۹) و بازیگر فیلم The Wizard’s Apprentice (2010).   در سال ۲۰۱۵ ، بلوچی به پیرترین بازیگری تبدیل شد که در دختری در نقش لوسیا سیارا در ۵۰ سالگی در نقش لوکتر بازی می کرد.

زندگی شخصی

بلوچی در سال ۱۹۹۰ با عکاس ایتالیایی کلودیو کارلوس باسو ازدواج کرد و هجده ماه بعد از او طلاق گرفت.

بلوچی سپس در سال ۱۹۹۶ هنگام ساخت فیلم آپارتمان  با وینسنت کسل بازیگر فرانسوی آشنا شد و سه سال بعد با او ازدواج کرد.   مونیکا بلوچی دو دختر کاسل دارد ، دیوا (متولد ۲۰۰۴) و لئونیا (متولد ۲۰۱۰).   بلوچی و کسل طلاق خود را در ۲۶ آگوست ۲۰۱۳ اعلام کردند.

 

بلوچی در ابتدای مستند “پرسش بزرگ” که در مورد فیلم “مصائب مسیح” است ، اظهار داشت که او همه ادیان را دوست دارد و به آنها احترام می گذارد ، اما یک جاهل است و به یک انرژی مرموز اعتقاد دارد که اقیانوس ها را با شدت زیاد پر می کند و پر می کند طبیعت و موجودات. متحد می شود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *