شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹

بازیگر نقش ایلدا + معرفی بازیگران سریال ایلدا

بازیگر نقش ایلدا + معرفی بازیگران سریال ایلدا

مجموعه تلویزیونی “ایلدا” به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی علیرضا سبط احمدی همزمان با چهلمین سال دفاع مقدس پخش شده است.

سریال “ایلدا” با موضوع وحدت و حماسه زنان و مردان قبایل مرزی در برابر مهاجمان در سرزمین این مرز و داستان مقاومت و ایثار آنها از سال ۵۸ تا  ۵۹ ساخته شده است.

بازیگران سریال ایلدا

بازیگران سریال ایلدا

این سریال از جمعه (۲۵ مهر) پخش می شود و پنجشنبه ها خلاصه نمایش یک هفته آن پخش خواهد شد

داستان کلی سریال کمی قبل از جنگ آغاز می شود. در داستان ، دو قبیله وجود دارد که با یکدیگر مشکل دارند و درگیر مسائل مختلفی هستند.

در میان این درگیری ها ، عراق در مرزهای ایران در حال حرکت است و این زمینه ای برای شروع جنگ می شود.

سپس با آغاز این جنگ ، اتحادی بین قبایل شکل می گیرد تا در مقابل دشمنی که به کشور حمله می کند بایستند و به این ترتیب ، آنها به هر طریق ممکن از خود دفاع می کنند.

در حقیقت ، ایلدا داستان فداکاری و از خودگذشتگی مردم غرب کشور در روزهای ابتدایی جنگ تحمیلی را روایت می کند.

بازیگران سریال ایلدا

بازیگران سریال ایلدا

بازیگران سریال ایلدا

نقش بازیگران سریال ایلدا

شخصیت های اصلی این سریال مجید مظفری در نقش صالح خان و فاطمه گودرزی در نقش داگل است و پوریا پورسرخ با شخصیت ایرج یکی از بازیگران اصلی این سریال است. بازیگران دیگری مانند خسرو شهراز (نصیرخان) ، علی دهکردی (دکتر هوشنگ) ، جعفر دهقان (کاکاوند) ، کاظم حاجیرازاد (شیرعلی خان) ، کوروش سلیمانی (شیرزاد) ، امیر محمد زند (فرهاد) ، قربان نجفی (شیخ) رحیم) ، سینا رازانی (کریم) ، مهدی صبایی (منصور) ، رضا نجفی (عمو برفی) ، آوا دارویت (هاویر) ، بهروز چهل (دکتر هندی) ، محمد صادق ملک (جابر و قادر) ، سیامک ادیب (قباد) ، پویان گنجی (مددکار) ، میترا رافی (گندم) ، زینب قادری (راحیل) ، مسعود امین ناجی (بهادر) ، طیبه دوست (زیور) ، منصور نواسری (کامل) ، امید محمد نژاد (کیومرث) ، فاطمه آقابابایی (نانا نظر) ، مهدی افشار (گروهبان مجرد) معصومه بافنده (آساره) در سریال ایلدا ایفای نقش می کند و بیش از ۱۰۰ بازیگر محلی از استان لرستان نیز در آن حضور دارند.

بازیگران سریال ایلدا

بازیگران سریال ایلدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *