کیوان امام کیست + اتهامات و دستگیری

کیوان امام متهم به تجاوز به دانشجویان تهرانی

ک الف نام پسری در دهه هفتاد است که گویا در دانشگاه تهران در رشته باستان شناسی تحصیل کرده و در اطراف میدان انقلاب کتاب فروشی داشته است. این مجموعه نقض شده است

داستان تجاوز سریالی و ادعایی ک . الف. در سال های اخیر ، تعدادی از دانشجویان دختر دانشگاه تهران به طور گسترده ای در رسانه های فارسی زبان و شبکه های اجتماعی ایران پوشش داده شده اند.

اکنون در توییتر ، هزاران توییت توسط قربانیان و طرفداران قربانیان تجاوز جنسی است. الف – به دانشجویان دختر پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران اطلاع داده شده است که مسئولان دانشگاه تهران نیز قول پیگیری و تحقیق درباره وقایع و انتقال موضوع به دادگستری را داده اند. ماجرای تجاوز سریالی به دختران و دختران اکنون به قلب پایتخت و دانشجویان دانشگاه تهران رسیده است و به نظر می رسد باید از جنبه های مختلف بررسی شود.

داستان آشنا و تکراری است. پسری با چرب زبانی، با راه اندازی کانال در تلگرام و اینستاگرام و مشورت با دختران مختلف و برگزاری تورها و تورهای گردشگری ، دختران دانشجو را فریب داد و آنها را برای یک نوشیدنی الکلی به خانه خود دعوت کرد و بعد از مست و بیهوش شدن آنها. قربانی شدن آنها را مورد تجاوز قرار داد.

در تصاویری که قربانیان چت های ک . الف با آنها در تلگرام و اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند ، نوع مهندسی اجتماعی ک. الف در جلب نظر دختران قربانی نمایش داده می شود. برخی از قربانیان ک . الف. تصاویری از گپ های مشترک با وی و توئیت هایی منتشر کردند که وی آنها را فریب داده و پس از مدتی به هوش آمدند و متوجه شدند که آنها بیکار و برهنه بر روی تخت هستند. البته برخی از قربانیان نیز به دلیل کوتاهی قد کوتاه هستند. الف ، آنها موفق به فرار از شکارگاه او شدند.
افشای تجاوز جنسی ک . الف

یکی از قربانیان تجاوز ک. الف در توییتر خود نوشت که ای کاش فقط به من تجاوز کرده بود! او اکنون بسیاری از دانشجویان دختر را مورد تجاوز قرار داده و اتفاقی مشابه سناریوی من برای آنها افتاده است. الف – طبق روایات دانشجویان دختر دانشگاه تهران ، وی تاکنون ده ها دختر را مورد تجاوز قرار داده است.

هشتگ نام این متهم بیشتر در توییتر است و امیدواریم مقامات قضایی نسبت به شناسایی و دستگیری این متجاوز اقدام کنند. سفرهای تفریحی ، علمی و گردشگری از تهران به قشم و جزیره کیش ابزاری برای کیوان امام وردی برای شناسایی قربانیان و به دام انداختن آنها بود.
واکنش به تجاوز ک . الف

درباره تجاوز سریالی ک . الف. فریب دختران توسط این پسر تهرانی نظرات و دیدگاه های بسیاری دارد. برخی معتقدند که دختران با اطلاع خود به خانه او رفته اند اما فریب خورده اند. برخی می گویند که وی دختران را کاملا فریب داده و پس از بیهوشی به آنها تجاوز کرده است.

تجاوز سریالی ک . الف – به ده ها دانشجوی دختر دانشگاه تهران ، صحبت و حدیث درباره ماده ۲۲۴ قانون مجازات اسلامی ، که در مورد تعریف تجاوز به عنف است ، افزایش یافته است. تجاوز جنسی در فقه و قوانین کیفری ایران با افزایش مجازات همراه است.

دستگیری ک . الف

حسین رحیمی در تشریح جزئیات این خبر گفت: متهم که طی روزهای اخیر مورد شکایت های زیادی از وی در فضای مجازی قرار گرفته بود ، توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت دستگیر شد.

وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی تهران با مشاهده فضای مجازی با شکایت های متعددی روبرو شدند که نشان می داد فردی به نام “ک.ا.” دختران دانشجو را فریب داده و آنها را به خانه خود کشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده است.
دستگیری مردی که به دانشجویان تهرانی تجاوز کرده است

رئیس پلیس پایتخت گفت: با توجه به حجم شکایات و جریحه دار شدن احساسات عمومی جامعه ، تحقیقات گسترده ای در این زمینه آغاز و سرانجام متهم دستگیر شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه متهم در بازداشت پلیس است ، اظهار داشت: کلیه شاکیان با اطمینان از محافظت از هویت خود توسط پلیس می توانند به پلیس امنیت عمومی واقع در انتهای خیابان مطهری ، خیابان سروش شکایت کنند.
حمله جنسی – شکایت | طی ماه گذشته ، شاهد موج های توییتر دختران هستیم که در مورد حملات صحبت می کنند و می نویسند. آنها حتی پس از سالها سکوت را شکسته اند اما هنوز مجبور نیستند به دادگاه بروند و شکایت کنند!

پس از سالها ، این دختران در فضای مجازی اعلام کردند که در چند سال گذشته توسط افراد بیمار ، معترض و پرخاشگر مورد حمله و تجاوز قرار گرفته اند و همه تأکید می کنند که در تمام این سالها از یادآوری آن لحظات رنج برده اند ، اما هیچ یک از آنها مراجعه نکرده اند تاکنون به قوه قضاییه رسیده اند و آنها فقط توانسته اند آنچه را که برای آنها اتفاق افتاده در فضای مجازی بیان کنند. آنها تابوی سکوت در برابر تجاوز را شکسته اند ، اما هنوز قدم های محکمی برای مراجعه به دادگستری و شکایت رسمی ندارند که خود زخم بزرگی با دلایل تلخ دارد.

تحولات فرهنگی باعث می شود که قربانیان حمله جنسی نسبت به این جنایات احساس گناه کنند. در حالی که اولین چیزی که قربانی این جنایت باید درک کند بی گناهی خود در چنین رفتارهایی است. هیچ شرم ، اتهامی ، خجالت یا شرمندگی را نمی توان به قربانی تحمیل کرد.

حتی برخی مرتکبان را قربانی می دانند ، آنها معتقدند عاملان این حملات کسانی هستند که قربانی شده اند. شکایت و گذراندن مراحل قضایی و روانی برای قربانیان تجاوز جنسی مهم است تا شاهد شکسته شدن زنجیره این جنایت در جامعه باشیم و قربانی باید خود را از سرزنش مصون بداند. این بزرگترین دستاورد فرهنگی برای جامعه است. جامعه باید بپذیرد که قربانیان تجاوز یا حمله واقعاً مقصر این حادثه نبوده اند. در صورت پذیرش این برائت ، مردم به راحتی می توانند شکایت کنند. شرم ، که عامل اصلی استرس است ، فرد را از کمک و ادعای روانشناسی حرفه ای محروم می کند. اگر قربانیان به این نتیجه برسند که بی گناه هستند ، دیر اقدام قانونی می کنند و پرونده یا شکایت مختومه می شود. تا حدی که حق قربانی احراز نشود.
جرم باید به موقع پیگرد قانونی داشته باشد

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا ، احمدی گفت: این جرم باید به موقع بررسی قانونی شود تا به نتیجه برسد. درست است که جرایم تا حدودی منوط به زمان نیستند ، اما باید با اثبات چنین حوادثی در زمان و مکان خود رسیدگی شود. به طور معمول ، اثبات این جنایات مشکلاتی دارد. باید فرهنگ شکایت به محض ارتکاب چنین جنایاتی وجود داشته باشد. قربانیان باید بدانند که به راحتی نمی توانند از قانون فرار کنند و در پشت شرم جامعه یا قربانی پنهان شوند.

وی گفت: “قربانی همچنین باید بداند که قانون از وی حمایت می کند.” بزرگترین درد جامعه در این زمینه این است که قربانیان شکایتی نمی کنند. این امر اثبات جرم را دشوار می کند. بار اثبات این جرایم به عهده شاکی است. اثبات این امر از نظر قانونی یا قانونی آسان نیست. از آنجا که این جنایات مخفیانه اتفاق می افتد ، احضار شاهدان برای اثبات آنها کمی دشوارتر است.

وی افزود: اثبات چنین ادعاهایی در زمان ارتکاب در حال اجرا است. اگر این دادخواست ها به آینده یا چند سال بعد موکول شود ، مسائل را پیچیده تر می کند. از آنجا که احضار شاهد در این موارد دشوار است ، وکلا یا دادستان عمومی به پیشرفت های فنی مانند تماس تلفنی یا مکالمه با دیگران اعتماد می کنند. آزمایشات پزشکی قانونی می تواند بسیار مفید باشد. همه این ویژگی ها به مرور کمرنگ می شوند یا از بین می روند. به قربانیان شدیداً توصیه می شود هرچه سریعتر موضوع را در مراجع قضایی مطرح کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید